آی پینز

چگونه از کسی که دوستش داریم متنفر شویم و یا او را فراموش کنیم؟ (قسمت اول)

وقتی کسی که دوست دارید، به شما آسیب می‌رساند، کنار آمدن با آن دشوار خواهد بود. شاید به نظرتان برسد که در این وضعیت بهترین کار این باشد که تمام عشقتان را به نفرت تبدیل کنید، اما خب، این کار فقط همه چیز را دشوار تر می کند، چراکه نفرت متضاد عشق نیست و هر دو احساسات قوی هستند که از شما انرژی زیادی می گیرند. اگر می‌خواهید از احساس دردی که بخاطر از دست دادن کسی( چه از طریق جدایی، چه از طریق دعوا، چه از طریق مرگ و یا هرچیز دیگری) رها شوید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با احساساتتان کنار بیایید و در جست و جوی پیش بردن زندگی و بازگشت به زندگی عادی تان باشید. در ادامه با دیجی رو همراه باشید تا ترفندهایی را در این باره برای شما عنوان کنیم!

 

چیزهایی که یادآور او هستند را کنار بگذارید

۱-اطلاعات تماس مربوط به او را حذف کنید

اگر آن شخص قرار نیست دیگر بخشی از زندگی شما باشد، باید اطلاعات تماس او را حذف کنید. این کار باعث می‌شود از تلفن زدن، پیام دادن یا ایمیل زدن اجتناب کنید. شاید شماره تلفن، ایمیل یا آی دی آنها را حفظ باشید، اما حذف کردن آنها از موبایل، کامپیوتر، تبلت و وسایل دیگر برقراری ارتباط سریع با آنها را کمی دشوارتر می کند. برای مثال اگر اطلاعات تماس دوست قبلی تان را از تلفن حذف کنید، کم تر وسوسه می شوید که راحت روی اسم او کلیک کرده، زنگ بزنید یا پیام دهید، یا حداقل اینکه باعث می شود قبل از انجام دادن این کارها کمی فکر کنید.

بیشتر بخوانید: 6 نشانه دردناک که شما در یک رابطه و عشق یک طرفه گرفتار شده‌اید!

۲_شماره تلفن آنها را مسدود و یا بلاک کنید

اگر آن شخص همچنان زنگ می زند و پیام می دهد و شما هم گوشی هوشمند دارید، می توانید به راحتی برنامه‌ای برای بلاک کردن شماره ها دانلود کنید و دیگر نوتیفیکیشنی دریافت نکنید.

اگر سخت تلاش می کنید که ذهنتان را از او دور نگه دارید، این بهترین کار است، چراکه هربار که تماس می گیرد یا پیام می دهد، به یادش خواهید افتاد و شاید وسوسه شوید که جوابش را بدهید!چگونه از کسی که دوستش داریم متنفر شویم و یا او را فراموش کنیم؟ (قسمت اول)

۳_او را در شبکه های اجتماعی بلاک کنید

اگر در حال تلاش برای گذشتن از کسی هستید، اینکه هنوز هم آنها را در فیسبوک و اینستاگرام و… داشته باشید ایده ی خوبی نیست. بجای اینکه فقط آنها را دیلیت کنید، بلاک هم بکنید! اینطوری نه شما می بینید که آنها چه چیزی پست می کنند نه آنها می بینند که شما چه چیزی پست کرده‌اید. شاید وسوسه شوید و دلتان بخواهد از طریق اینستاگرام و فیسبوک مطلع شوید که او در چه حال و روزی است و چه می کند، اما خودتان را کنترل کنید و این کار را نکنید، چراکه این کار فقط گذشتن از آنها و فراموش کردنشان را سخت تر می کند و نمی‌توانید درست زندگی کنید.

۴_مکالمات قبلی را پاک کنید

تمام مکالمات قبلی از قبیل اس ام اس ها، پی ام ها و هر چتی که هرکجا دارید را پاک کنید. می توانید با وقتی که دارید کارهای بهتری انجام دهید تا اینکه این پیام ها را بارها و بارها بخوانید و احساس اندوه کنید.

۵_پیش از پاک کردن عکس ها درست فکر کنید

قبل از پاک کردن عکس ها خوب فکر کنید که آیا واقعا می‌خواهید این بخش از زندگی تان را برای همیشه فرامو‌ش کنید یا نه. باگذشت زمان شاید بخواهید به رابطه تان دوباره فکرکنید و یا حداقل خاطرات آن دوران را دوباره مرور کنید.

شاید از اینکه کاملاً عکس ها را پاک کنید پشیمان شوید، به همین خاطر آنها را در یک جعبه یا فلش ذخیره کنید و مثلا تا زمانیکه حس کنید آمادگی رویارویی با آنها را دارید، به یکی از دوستانتان به امانت دهید.چگونه از کسی که دوستش داریم متنفر شویم و یا او را فراموش کنیم؟ (قسمت اول)

۶- اشیاء و یادگاری ها را در یک جعبه بگذارید.

در خانه و در وسایلتان جست و جو کنید و هرچیزی که او را به یاد شما می اندازد جمع کنید. شاید بخواهید آنها را در یک جعبه نگه دارید و وقتی آمادگی داشتید نگاهی به آنها بیندازید.

شاید بخواهید بعدا آنها را به کسی بدهید یا بسوزانید، اما فعلا فقط از جلوی چشمانتان جمع کنید تا دائما به یاد او نیافتید. اگر هم خواستید آنها را بسوزانید مراقب باشید که جای درستی این کار را انجام دهید و وسط اتاق خوابتان آتش سوزی راه نیندازید!

کار کردن بر روی احساسات

۱_بدانید که شما بر روی احساساتتان کنترل دارید

مطالعات نشان داده اند که اگر به احساساتمان از لحاظ علمی نگاه کنیم، بهتر می توانیم آنها را تنظیم کنیم. شاید همین الان فکر کنید که کنترل کاملی بر روی احساساتتان ندارید، اما اگر صبر و استقامت نشان دهید، می توانید مغزتان را آموزش دهید که به شیوه‌ی کنترل شده ای به مسائل و رویدادها پاسخ دهد. مثلا مسائل را با آرامش و بطور عینی مشاهده کنید بجای اینکه همه چیز را شخصی برداشت کرده و به خودتان بگیرید.

بیشتر بخوانید: هشت چیزی که باید رها کنید تا خودتان را پیدا کنید و به خودیابی برسید

۲_احساساتتان را بپذیرید

از دست دادن کسی که دوستش دارید می تواند شما را درگیر یک سری احساسات آشفته از قبیل شوک، بی حوصلگی، بی اعتمادی، خشم، اندوه، ترس و یا حتی شادی و آرامش کند، شاید حتی چندتا ازین موارد را با هم و همزمان تجربه کنید!!

بجای اینکه با احساساتتان مبارزه کنید، سعی کنید آنها را بپذیرید و بگذارید باشند! این کار می تواند به ‌شما کمک کند که یک قدم به عقب بازگردید، احساساتتان را مشاهده کنید و سرانجام آنها را از خود جدا کنید.

به خودتان یادآوری کنید که این احساسات کاملا طبیعی هستند و حتی می توانید به خودتان بگویید که( من به دلیل از دست دادن این رابطه ناراحتم و اینا هم احساسات طبیعی هستند که وجود دارند)چگونه از کسی که دوستش داریم متنفر شویم و یا او را فراموش کنیم؟ (قسمت اول)

۳_ احساساتتان را ثبت کنید

می توانید احساساتتان را بنویسید و یا حتی صدای خودتان را در حین صحبت کردن راجع به آنها ضبط کنید. نکته ای که وجود دارد این است که احساساتتان را در خودتان خفه نکنید زیرا این کار حرکت به جلو را سخت تر خواهید کرد. بعضی متخصصین پیشنهاد میکنند که وقایع روزانه را بصورت خاطره ثبت کنید زیرا این کار باعث می شود با احساساتتان رو به رو شوید و حتی دریابید که چطور می توانید بر آنها غلبه کنید

اگر بیرون از خانه هستید و احساس می کنید که باید خودتان را تخلیه کنید، از دفترچه یادداشت موبایلتان استفاده کنید و اگر ندارید یکی دانلود کنید.

ثبت احساسات می تواند در هنگام برقراری ارتباط با کسی که از دست دادید یا از او دلخور هستید بسیار مفید باشد. بجای اینکه به آنها زنگ بزنید، می توانید احساساتتان را بنویسید یا ضبط کنید اما خب اینها را نباید برای او بفرستید، زیرا این کار فقط برای کمک به شماست. شاید حتی بعد از نوشتن یا ضبط کردن بخواهید نوشته ها یا فایلی که ضبط کردید را نابود کنید.

۴_خودتان را آزار ندهید

هم برای اینکه رابطه ای شروع شود و هم برای اینکه رابطه ای تمام شود به رضایت دو طرف نیاز است. این بدان معنا است که شما کنترل کاملی بر روی رابطه نداشته اید و این قضیه کاملا دوطرفه است و شما هم اکنون فقط می توانید خودتان را کنترل کنید. مدام رابطه را در ذهنتان مرور نکنید و به اینکه اتفاقات می توانستند جور دیگری بیافتند فکر نکنید، الآن دیگر گذشته ها گذشته و شاید واقعا در آن لحظات کاری از دست شما برنمی آمده است. مثلا شاید تفاوت تان این بوده که چیزهای متفاوتی را از زندگی می خواستید و خب این مسئله کاملا شخصی است و شما حق دارید که حق انتخاب داشته باشید.

بجای اینکه مدام از خودتان بپرسید(چرا من؟) یا اینکه به خودتان بگویید (بی مصرفِ بی ارزش)، به این فکر کنید که چه چیزی را می توانستید در رفتارتان تغییر دهید و از آن درس بگیرید. به جای اینکه خودتان را آزار بدهید سعی کنید از خودتان مراقبت کنید. می توانید با افتخار کردن به خودتان برای اینکه به بلوغ رسیده اید و می توانید از پیش آمد بوجود آمده درس بگیرید و به جلو حرکت کنید شروع کنید!

۵_ خاطرات بد را به یاد بیاورید

وقتی رابطه ای تمام می شود، افراد فقط به چیزهای خوب فکر می کنند و با آنها خودشان را شکنجه می دهند. با یادآوری خاطرات بد در رابطه می توانید به این جدایی به عنوان پیشامدی مثبت نگاه کنید.

علاوه بر اینکه به چیزهای منفی در رابطه نگاه می کنید، به این هم فکر کنید که آیا آن شخص در بوجود آوردن آن چیزهای منفی مقصر بوده یانه. مثلا( وقتی من با تو بودم، بخاطر تو از بقیه ی دوستام جدا شده بودم، دیگه نمیتونستم سرگرمی ها و کارهای موردعلاقه‌ی خودم و انجام بدم و اینجوری حس می کردم که دارم به نسخه ی دیگه ای از تو تبدیل میشم و خب من و تو باهم فرق داشتیم و من خودم و دوست داشتم!)

اینکه لیستی از نکات بد رابطه تهیه کنید می تواند بسیار کمک کننده باشد. فقط مطمئن باشید که در جای امنی است یا اصلا بعد از نوشتن آنها را نابود کنید. آن را به کسی نشان ندهید، مخصوصا کسی که سعی دارید خودتان را از او جدا کنید چون این کار فقط باعث پیش آمدن قضایای دیگری می شود و کار را برای شما سخت تر می کند.

۶_از او متنفر نشوید

بجای اینکه احساس نفرت و عصبانیت کنید، سعی کنید برای او احساس تاسف کنید، شاید او با چیزی به طور آگاه یا ناخودآگاه در خودش درگیر است و شما از آن بی خبرید.

۷_با کسی که به او اعتماد دارید احساساتتان را درمیان بگذارید

مطالعات نشان داده اند که اگر افراد راجع به مشکلاتشان صحبت کنند راحتتر آنها را پشت سر می گذارند. فرقی نمی کند خانواده باشد، دوست باشد، دوست اینترنتی باشد یا هرکس دیگر، فقط با کسی که به او اعتماد دارید و می دانید احساساتتان را جدی می گیرد صحبت کنید.

با کسانی که احساسات شما را نادیده می گیرند صحبت نکنید، چراکه فقط باعث می شوند حس بدتری پیدا کنید. اگر واقعا با احساساتتان درگیرید، شاید بهتر باشد که با یک مشاور صحبت کنید. یک مشاور خوب می تواند راه کارهایی عملی برای پشت سرگذاشتن مسائل به شما نشان بدهد.

این را هم مدنظر داشته باشید که خیلی برای دوستانتان پرحرفی نکنید، زیرا ممکن است حوصله شان را سر ببرید و از شما دوری کنند.

۸_صبور باشید

بهبود یافتن پس از پایان یک رابطه به زمان احتیاج دارد، انتظار نداشته باشید که سریع با آن کنار بیایید. شاید هیچ وقت نتوانید کاملا دست از دوست داشتن آن شخص بردارید اما با گذشت زمان عشق کم کم محو می شود و یادتان می رود.

شاید یک روزی وقتی به عقب برمیگردید، به این که چقدر آن شخص را دوست می داشته اید لبخند بزنید و اینگونه تصور کنید که آن دوران مربوط به بخشی از زندگی تان بوده و دیگر گذشته است.

۹_مثبت باشید

مادامی که در حال فراموش کردن این شخص هستید، ممکن است هم روزهای خوبی داشته باشید و هم روزهای بد. مثبت بودن به این معنا نیست که روزهای بد را نادیده بگیرید بلکه بدان معناست که باور داشته باشید روزهای خوب بازهم خواهند آمد.

شاید بعضی روزها نتوانید خودتان را جمع و جور کنید. اشکالی ندارد. سعی کنید با نگرشی مثبت به آن نگاه کنید. شاید حتی اینکه در روزهای بد سرتان را با کتاب، فیلم و یا آهنگ های غمگین گرم کنید و چند قطره ای اشک بریزید فکر بدی نباشد! به خودتان بگویید که ( بسیار خب، امروز و اینجوری میگذرونم، اما فردا سعی می کنم جور دیگه ای باشم. من اون قدر قوی هستم که از پس این داستان بربیام!)

این مطلب دو قسمتی است، می توانید ادامه‌ی این مطلب را در اینجا مطالعه کنید. لطفا نظرات خود را درباره‌ی این مطلب با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید!

چگونه از کسی که دوستش داریم متنفر شویم یا او را فراموش کنیم؟(قسمت دوم)

منبع wikihow
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
295 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه
فاطمه
5 سال قبل

بد نبود خوب بود ولی من امتحانش کردم نشد

مسکا
مسکا
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

منو فریب داد ازم استفاده کرد

تانیا
تانیا
پاسخ به  مسکا
9 ماه قبل

منم

دریا
دریا
پاسخ به  مسکا
2 ماه قبل

منمممم

حسین
حسین
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

نمیشه نمیشهههههه

Sama...
Sama...
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

اره نمیشه واقعا نمیشه کلا نشدنیه ?

فائزه
فائزه
پاسخ به  Sama...
1 سال قبل

اگر اراده داشته باشیم میشه
من خودم هی درگی ادم ها شدم و بهشون فکر کردم اما زمان ک گذشت ب طوری فراموششون کردم ک حتی وقتی بعضیا اسمش رو پیشم میاوردن نمیشناختمش.
ب دیگران ثابت کنید ک اون فرد برای شما مهم نیس.ب خدا توکل کنید و باهاش دردودل کنید ک اون بهتیرین دوست و بهترین راز داره.درپناه حق.

Zri
Zri
پاسخ به  فائزه
1 سال قبل

اگه فراموش کرده بودی الان راجبش حرف نزن

رها
رها
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

البته که میشه ولی اگه میخوای از یک نفرو کلا فراموش کنی باید از همه جای دنیا بلاکش کنی و تنها نباشی بری با دوستات بیرون زیاد یا با یکی دیگه آشناشی و همه پیاماتونو پاک کنی اونجاهاییش که باهات خوب بوده و فقط قسمت هایی که قلبتو شکسته رو بزاری شاید شبای اول گریه کنی ولی با قطع کردن آهنگای غمگین و گذشتن زمان به کل برات عادی میشه باید همیشه با خودت بگی این چی بود که من دوسش داشتم ببین کلی آدم بهتر هست اینجوری نگاه کن ما آدما وقتی وابسته و عاشق ینفر میشیم ک فکر میکنیم دیگه مثل اون طرف آفریده نمیشه . وقتی با چشم باز بهش نگاه کنی میبینی بی عیب نیس و باید سعی کنی خودتو دوس داشته باشی که فراموش کردن اون طرفو یه وظیفه بدونی چون هیچکس ارزش ناراحت کردن خودتو نداره.

دنیا
دنیا
پاسخ به  رها
1 سال قبل

نمیشه بخدا که نمیشه وقتی دوسش داشته باشی حتی اگه بلاکشم کرده باشی میری تو بلاکیا ببینی عکسی چیزی گذاشته یا نه یا با یه اکانت فیک میری دنبالش میکنی همسرم باهم اعتیاد داره هم بیکاره هم دست بزن داده هم بد دهنه هم نمیزاره با خانوادم رفتو آمد کنم اما بازم دوسش دارم بارها شده خودش گفته از زندگیم برو بیرون اما نمیدونم چرا بازم دوسش دارم پدر مادرم میگن بیا ما همه جوره همایتت میکنیم اما نمیشه نمیدونم چرا نمیتونم ازش درست بکشم😭

رضا
رضا
پاسخ به  دنیا
11 ماه قبل

شیر مادرت حلالت،وقتی از ی سفره حلال بزرگ شده باشی ،نتیجش میشه انسانی مثل شما،ولی رها کن تا رها شوی،بعضی وقتا با چنگ و دندون نگه داشتن زندگی اسیب ب خودت میرسونه

آوا
آوا
پاسخ به  دنیا
10 ماه قبل

وای چقدشبیه زندگی من..منم هزارباررفتم وبرگشتم باپای خودم حتی نیومد دنبالم اززندگی هیچی براش کم نذاشتم حتی بدترین خیانت هام درحقم میکنه مثل غریبها فقط پیششم خدایاچیکارکنم هرشب میگم دیگه تموم قیدشو میزنم ولی بازیادم میره 😔

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  آوا
6 ماه قبل

اره منم میای حرف بزنیم
DiDitooروبیکا

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  دنیا
6 ماه قبل

منم همینم خوشحال می شم روبیکا بهم پیام بدی حرف بزنیم
DiDitoo@روبیکا

شیما
شیما
پاسخ به  دنیا
3 ماه قبل

منم مثل توم همه این چیزایی وکه میگی انگارخودمم ولی جوری شده میخوام خودموبکشم خیلی عذاب میکشم😔

فاطمه
فاطمه
5 سال قبل

نشدنی بود کاملا غیر ممکن هزکاری کردم نشد

:/
:/
پاسخ به  فاطمه
4 سال قبل

مگه میشه نشه

نجمه
نجمه
پاسخ به  :/
1 سال قبل

واقعا نمیشه

مریم
مریم
پاسخ به  نجمه
1 سال قبل

میشه فقط باید اراده کنی

تنها
تنها
پاسخ به  نجمه
5 ماه قبل

نمیشه ولی خدا ازش نگذرهههه

مهدیه
مهدیه
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

اره منم همینطور

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

واقعانمیشه

غریبه
غریبه
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

چرا عزیز میشه
باید رابطه ی جدید شروع کنی
من خودم طعم جداییو چشیدم
فقط راهش همینه بایکی دیگ رفیق شو ولی کسی ک ازش خوشت بیاد

asal yosfi
asal yosfi
پاسخ به  غریبه
3 سال قبل

جالب اینجاس که دیگه هیچکی به چشمت نمیاد(:

بی نام
بی نام
پاسخ به  asal yosfi
2 سال قبل

چون خودت نمیخوای

کوثر
کوثر
پاسخ به  بی نام
2 سال قبل

نه ادم هرچه تلاش کنه نمیشه

بی نام
بی نام
پاسخ به  بی نام
1 سال قبل

نه اگه بخوای هم نمیتونی

Raha
Raha
پاسخ به  asal yosfi
2 سال قبل

درسته منم اینجوریم واقعا بجز اون هیچکس دیگ ای ب چشم نمیاد چیکار کنم بگید لطفا

Cina
Cina
پاسخ به  Raha
2 سال قبل

دعا کن فقط

Sanaz
Sanaz
پاسخ به  Raha
2 ماه قبل

منم همیطور ولی تلاش کنی شایذ بشع

کوثر
کوثر
پاسخ به  asal yosfi
2 سال قبل

بله من با این حرف موافقم

باران
باران
پاسخ به  asal yosfi
1 سال قبل

دقیقا 🙂

بینام
بینام
پاسخ به  asal yosfi
1 سال قبل

دقیقا

آوا
آوا
پاسخ به  asal yosfi
10 ماه قبل

دقیقآموافقم حتی هزاربرابر بهترازاینی که دارم به چشمم نمیاد

نفس
نفس
پاسخ به  غریبه
3 سال قبل

مگه الکیه بایارو یه ایران خاطره داری چه جوری فراموش کنی

بی نام
بی نام
پاسخ به  نفس
2 سال قبل

هیچکاری نشد نداره

حانی
حانی
پاسخ به  نفس
2 سال قبل

واقعن نمیشه

بي نام
بي نام
پاسخ به  نفس
1 سال قبل

حالا بعد از ١ سال شده يا نه؟

بی نام
بی نام
پاسخ به  غریبه
2 سال قبل

نه اصلا روشه خوبی نگفتی
از چاله نمیفتن تو چاه

ارام
ارام
پاسخ به  غریبه
2 سال قبل

من ازین عشق نفرت دارم خسته شدم ولی هنوزم میخامش

فاطی
فاطی
پاسخ به  ارام
1 سال قبل

اره دقیقا ??

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  غریبه
1 سال قبل

چقدر بی احساسی:)))

ناشناس
ناشناس
5 سال قبل

هزار بار هم بکنی باز نمیشه

Aaaasdf
Aaaasdf
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

ببین من خودم کشیدم میشه فراموش کرد اولش سخته بعد که فراموشش کردی همه چی از یادت می ره میدونم سخته کسی که ارزشش رو نداره باید فراموش کرد

اوا
اوا
پاسخ به  Aaaasdf
2 سال قبل

هميشه هم اين نيس اگه بيشتر از جونت دوسش داشته باشي هيچ وقت نميتوني فراموشش كني نميتوني يكي ديگرو دوس داشته باشي

Hadis
Hadis
پاسخ به  Aaaasdf
2 سال قبل

خوب هرروزجلوچشته چیکارکنی

باران
باران
پاسخ به  Hadis
1 سال قبل

خوبع جلو چشتح من میخوام فقط ی باره دیگح ببینمش فقط کتکش بزنمم دلم خنک شع

زینب
زینب
پاسخ به  Hadis
1 سال قبل

واقعا سخت ولی هیچی نشدنداره همه چی بسته به اراده خودادم

.
.
پاسخ به  Aaaasdf
2 سال قبل

دقیقا

بابا جریان من عشق و اینا نبست دوستم یه دختره و من میخوام باهاش قطع رابطه کنم چطور این کارو کنم، و ازش بدم میاد
بابا جریان من عشق و اینا نبست دوستم یه دختره و من میخوام باهاش قطع رابطه کنم چطور این کارو کنم، و ازش بدم میاد
پاسخ به  Aaaasdf
2 سال قبل

دقیقا

نفس
نفس
پاسخ به  Aaaasdf
2 سال قبل

شما که فراموش کردی راهکارتو به ما بگو بلکه ما هم فراموش کنیم

طلا
طلا
پاسخ به  ناشناس
1 سال قبل

الان سه سال گذشت بازم نشد یاشد??

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

خیلی خوب بود مرسی

nazi
nazi
5 سال قبل

خوب بود فقط کاش در مورد اینکه بخایم منطقی با طرف حرف بزنیم هم مطلبی داشتین

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  nazi
5 سال قبل

این مورد بستگی به شرایط داره و نمیشه در یک مطلب این موضوع رو توضیح داد ولی در صورت امکان حتما مقاله های در این باره قرار خواهد گرفت

ولش
ولش
پاسخ به  nazi
3 سال قبل

از حرف زدن نترس

بی نام
بی نام
پاسخ به  nazi
2 سال قبل

عشق و منطق!!!!

لاله
لاله
5 سال قبل

بد نبود ولی این کار غیر ممکن

بی نام
بی نام
پاسخ به  لاله
2 سال قبل

نه تا وقتی که بخوای

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

فقط گذر زمان و جدایی کامل حال ادمو خوب میکنه اولششش سخته

الی
الی
5 سال قبل

اصلا نمیشع سخته و ب هیچ وجه قابل شدن نیست

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

خدایی سخته

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

من همه قیده همه خاموادمو.‌همه کسمو به خاطرش زدم…کلی بهم بدی میکنه..ولی هر کارم میکنم هر روشیو هم امتحان میکنم نمیتونم ازش بگذرم

سحر
سحر
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

کم داری واقعا

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

اشکال نداره عزیزم از نظر من برو پیش خانوادت بهشم اصلا فکر نکن با کارایی که بهت کرده فکر کن اهنگای شاد گوش کن سرتو بند کن کتاب بخون… یا هر چیزی ولی من این کارو کردم نتیجه داشت

نیلوفر
نیلوفر
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

سلام منم همینطورم اگه چیز فهمیدی به من هم بگو ممنون

Nora
Nora
پاسخ به  نیلوفر
3 سال قبل

من خودم ماه هاعاشق بودم میدونم سخته ولی غیرممکن نیست هرروزجلوی آینه بریدوبگیدمن دوسش ندارم اولش سخته من امتحان کردم بعد2ماه نتیجشومیبینید

مهسا
مهسا
پاسخ به  Nora
2 سال قبل

منم عاشق کسی بودم که التماس کرد اومد خواستگاری بعد یه نفر رو که فرهنگی بود به خاطر پول گرفت دنیای من خراب شد بارها به مرگ فک کردم اما الان دیگه برام مهم نیست

Hadis
Hadis
پاسخ به  Nora
2 سال قبل

اونس که دوسش داررونمی بینن اونی که باصدنفربوده وخواهدبودامیبینن

sogand
sogand
پاسخ به  Nora
2 سال قبل

سلام دوستم از از زنش جدا شده بچم داره دوباره ازدواج کرده الان باهم صحبت میکنیم میگه همه جا رو نگاه میکنم یاده اون می افتم من دلم برای زنه دومش میسوزه هیچی نمیدونه دوستم میگه خودم نمیدونم چجوری فراموشش کمم

pedram
pedram
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

خوب اینی که تو میگی عشق نیست هوسه بدبخت بزنش سینه دیوار اصلا ارزششو نداره

T n
T n
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

تو واقعا عاشقی

نیلوفر
نیلوفر
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

پشیمون میشی

عاطفه
عاطفه
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

منطقی فک کن ، کاری نکن ک بخاطرش خورد شی . درکت میکنم احساس میکنی که ادم خنگی هستی اما باز حس و حالتو دوست داری اما باید بدونی ک اونی ک دوست داره هرگز اذیتت نمیکنه و اونی ک لیاقتتو نداره. البته این نظر منه

Allii
Allii
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

تو مشکل داری

جودد
جودد
پاسخ به  کاربران ناشناس
10 ماه قبل

اول اینکه ارزش خودتو بدون هیچی کمتر از اون نداری دوم محبت در مقابل محبت .بودنشون خوش نبودشون خوش تر .

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  کاربران ناشناس
6 ماه قبل

این جنونه عشق نیس
DiDitooبیا روبیکا

سحر
سحر
5 سال قبل

بخدا موندم چجوری کنار بیام..سخته اصلا امکان نداره بتونی کسیو ک دوسش داری فراموش کنی

pedram
pedram
پاسخ به  سحر
3 سال قبل

سخت نیست فقط خیلی گندش کردین

T n
T n
پاسخ به  سحر
3 سال قبل

سخت نه ناممکنه

Ocean
Ocean
پاسخ به  T n
2 سال قبل

هیچ چیز غیره ممکن نیست ?تُ میتونی همه غیره ممکن هارو ب ممکن تبیدل کنی باید صبرو تقوا داشته باشی و ب مرور زمان حل میشه ?

هازال
هازال
پاسخ به  سحر
2 سال قبل

آره سخته منم تو سن نه سای عاشق یه نفر شدم اما کسی چیزی نفهمید حتی خودش تا اینکه خودش اومد خواستگاریم اما نمیدونم چی شد یهو جا زد و بعد از 5 ماه هم من نامزد کردم وهم اون نامزدی شد اما بعد از چند ماه دوباره برگشت بهم گفت نامزمو دوست ندارم وبهم گفت که خیلی دوست دارم وبرام توضیح دادکه چرا رفته منم تا 3 ماه قبول نکردم آخه خودم نامزد داشتم ولی من نامزمو دوست نداشتم از طرفیم عاشقش بوم قبول کردم وبراش شرط گزاشتم با هم نامزد کردیم وبعد از چند وقت دوباره اون جا زد و الان من خودم دارم لعنت میفرستم که چرا غرورمو بخاطر یه آدم بی ارزش زیر سوال بردم تا یادش میفتم احساس چندش بهم دست میده

مارال
مارال
پاسخ به  هازال
1 سال قبل

اره حس بدیه منم چشیدم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

امیدوارم بتونم بزارمش کنار ولی بلاکش نمیکنم تا موفقیتم رو ببینه و فک نکنه بعد اون میمیرم چون با اون هروز میمیرم

نفس
نفس
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

موافقم

علی
علی
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

سلام
قطعا اون لیاقت تو رو نداشته . مطمعن باش حتی اگه بلاکش کنی باز هم متوجه ی موفقیت‌های تو میشه. اما اونقدر باید در نظرت کوچیکه بشه که نیازی نداشته باشی حتی موفقیت ها رو ببینه.

S
S
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

افرین موافقم

زهور
زهور
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

قبول دارم

pedram
pedram
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

حرفت درسته ولی سعی کن فقط بخاطر دیدن موفقیتت این راه رو نرو همین که بیخیالش بشی به موقعش خودش از حسودی میمیره

haniye
haniye
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

?من میخوام از اون جدا شم اما گذاشتنش خیلی سخته?چجور باید بزارمش کنار اما اون راحت باهام‌دعوا میکنه?امروزم بهم گفت دوزد اون چطور از دلش اومد بهم گفت واقعا من نمیفهمم

...
...
5 سال قبل

ابدا نمیشه و کاملا غیر ممکنه

نسترن
نسترن
5 سال قبل

عالی بود

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
5 سال قبل

چرا میشه به بدها‌فقط فکر کن

مصی
مصی
5 سال قبل

نمیشه،عاشقانه میپرستمش ،هرکاری میکنم ی مدت خوبه ولی یکی از رابطه حرف میزنه یادش میوفتم و روز اول اسنایی دوباره همه چیز آبدیت میشه تو ذهنم

مهران
مهران
پاسخ به  مصی
3 سال قبل

دلیل یاداور شدنش نرفتن به جلو میباشد . اگه سعی کنی به جلو حرکت کنی بدون شک خدا کسی رو وارد زندگیت میکنه که فکر کردن به گدشته فقط برات خنده دار باشه و به حماقت های قبل بخندی

غریبه
غریبه
4 سال قبل

اگه بشه فراموش کرد خوبه

Asal
Asal
4 سال قبل

Slm man in rahkar Haro emtehan kardam khob bof❤️

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
4 سال قبل

فراموش کردن کسی که دوسش داری غیر ممکنه مگه اینکه خدای بزرگ محبت اون شخص رو از دلت دربیاره والا واقعا غیر ممکنه تجربه سی وپنج ساله منه

09159959791
09159959791
پاسخ به  کاربران ناشناس
4 سال قبل

خیلی خوبه ولی شدنی نیست

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  09159959791
4 سال قبل

سلام همش مال ما دختراست اصلا این پسرا قلبی دارند که عاشق بشند زود با دختر بعدی عوضش میکنند ولی دختر بیچاره سالها هم که شده دنبال عشق خالیش هست.

نگار
نگار
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

دقیقا

pedram
pedram
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

خوب تو باید درباره پسره تحقیق کنی وقتی که فقط با قلبت تصمیم میگیری آخرش هم خیانت می‌کنه تو هم مجبوری به خاطر یه چیز بی ارزش ناراحت شی

مهران
مهران
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

اگه دختر قوی باشی و راحت خودت رو به چهره فریب پسری واگدار نکنی همیشه عشقت رو کنارت خواهی داشت

تک پر
تک پر
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

کاملا موافقم

ابولفضل
ابولفضل
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

دارن پسرا یکی مثل من

.........
.........
پاسخ به  ناشناس
1 سال قبل

دقیقا

مهران
مهران
پاسخ به  09159959791
3 سال قبل

عشق خودت رو به خدا نزدیک کن بدون شک مهر کسی رو به دلت میندازه که لیاقت خوبی هاتو داشته باشه و حتی فکر کردن به اون گذشته بخاطر حماقت های خودت خنده دار باشه

nafs
nafs
پاسخ به  مهران
1 سال قبل

سلام واقعا بعضیا لیاقت اینکه بهشون خوبی کنی ندارن وخوبی زیادی بهشون وظیفه میشه واصلا درک ندارن که طرفشون چه دردی رو تحمل میکنه فقط تنها کسی پشتوانه است خداست باید به خودش بسپری

.........
.........
پاسخ به  nafs
1 سال قبل

اره دقیقا ??

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

اره واقعا نمی شه ولی وقتی ارزششو نداره لزومی هم نداره خودمو اذیت کنم

T n
T n
پاسخ به  کاربران ناشناس
3 سال قبل

موافقم

زینب
زینب
پاسخ به  کاربران ناشناس
2 سال قبل

دقیقا

سحر
سحر
4 سال قبل

وای تو رو خدا بهم بگید چی کار کنم یه دختر ۱۸ ساله هستم که قیافه کاملا معمولی دارم صادقانه بگم از نظر خودم اصلا زیبا نیستم البته خیلی ها تا حالا بهم گفتن که زیبایی ولی به نطر خودم زیبا نیستم هیکلم هم چندان تعریفی نیس قدم درحد متوسطه و یک کم تپل هستم من اصلا پول دار نیستم تا ۱۳ یا ۱۴ سالگی تو روستا زندگی میکردم اما الان نزدیک ۴ یا ۵ ساله که تو شهرستان کوچیک زندگی میکنم حالا منی که خیلی هم باهوش نیستم وهیچ چیییییز ندارم عاشق یه پسر همه چی تموم شدم نمیدونم واقعا چیکار باید بکنم واقعا دیگه دارم دیوونه میشم از نظر من اون خیلی سرتر از منه وهیچ وقت از دختری مثل من خوشش نمیاد اون توی مدرسه نمونه درس میخونه ومن تو مدرسه عادی اون تو تهران زندگی میکنه ومن تابستون ها توی روستا و درطول مدارس دریک شهرستان کوچیک اون خوشگلو جذاب و قد بلنده ولی من……..
اون تک پسر خانوادست ومن تو خانواده پر جمعیت بچه آخر هستم اون حتی پدر بزرگ و مادر بزرگش هم توی تهران زندگی میکنن من اولین بار اونو تو ۱۱ سالگی دیدم اون موقع اون ۱۲ سالش بود اون به من لبخند زد من اون موقع حتی اسمشم نمیدونستم البته من اون موقع اصلا عاشقش نشدم وفقط چون بهم لبخند زد بهش لبخند زدم ومن خیلی کم اون رو میبینم چون نسبت فامیلی خیلی دوری داریم اون نوه ی دایی مامانمه یعنی بابابزرگش میشه دایی مامان من باباش پسر دایی مامانمه من اون موقع اصلا عاشقش نشدم حتی کوچکترین حسی هم بهش پیدا نکردم تا اینکه وقتی ۱۵ سالم بود یه عروسی داشتیم اون هم اومده بود عروسی اون موقع او ۱۶ سالش بود من اولش که دیدمش شک کردم که همونی باشه که تو۱۱ سالگی دیده بودمش ولی وقتی دیدم که مامان بزرگش یعنی زن دایی مامانم مثل نوه اش داره باهاش رفتار میکنه فهمیدم که همون پسره هستش اون جا بود که اسم پسره رو فهمیدم یعنی وقتی اسمش رو فهمیدم که زن دایی مامانم صداش کرد علی رضا جان حالا از اون موقع عاشقش شدم البته اینم بگم که من تو این ۳ سالی که از اون عروسی میگذره خیلی بهش فکر نمی کردم ولی الان هر وقت زنگ میزنم به دایی مامانم (دایی مامانم خیلی دوسم داره هروقت مامانم زنگ میزنه به داییش، داییش از مامانم میخواد که گوشی رو بده من باهاش صحبت کنم ) دایی مامانم فقط وفقط وفقط در مورد ای آقا که من عاشق شدم باهام صحبت میکنه وهمش ازاون آقا پسر تعریف میکنه نمی دونم واقعا به چه هدفی این رفتار های داییم کم کم به احساسات من نسبت به اون پسر دامن زد والان دوباره بعد ۳ سال همش به اون آقا فکر میکنم من امسال کنکور دارم ولی به جای اینکه سرم به درسم باشه فقط به اون آقا فکر میکنم بااینکه من خیلی دختر درس خونی هستم

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  سحر
4 سال قبل

شما خودتون همه موارد رو گفتید و پاسخ خودتون رو هم دادید. بهترین حالت اینه که خودتون رو بیشتر دوست داشته باشید و وقتی اعتماد به نفس خودتون رو افزایش بدید میتونید رو احساسات خودتون کنترل بیشتری داشته باشید.
این مقاله رو مطالعه کنید:
https://digiro.ir/how-to-enjoy-being-alone/

این بخش مقاله هایی هست که قطعا براتون کاربردی میتونه باشه
https://digiro.ir/digilife/

سحر
سحر
پاسخ به  هاشم رضاپور
4 سال قبل

خیلی ممنونم با مادرم صحبت کردم و همه چیز رو بهش گفتم مادرم داره کمکم میکنه که فراموشش کنم

فاطی
فاطی
پاسخ به  هاشم رضاپور
1 سال قبل

لطفا منم راهنمایی کنین میخوام کاری کنم که اون پسری که دوسش دارم عاشقم بشه ولی من میدونم که اول باید خودمو دوس داشته باشم سعیمو میکنم ولی وقتی کامل بهش فکر می کنم می بینم دارم بخاطر اون تغییر می کنم نه خودم

.........
.........
پاسخ به  فاطی
1 سال قبل

منم دوس دارم پسری که عاشقشم عاشقم شه چیکارکنم????

Z
Z
پاسخ به  سحر
3 سال قبل

عزیزم میدونم احساس داری بهش اما این عشق نیست تو گرفتار هوس شدی،یا بهتره بگم وابسته شدی؛ و این هم بگم که احساست رو درک میکنم اما به خودت فرت بده و عاقلانه تصمیم بگیر.

فوت شده
فوت شده
پاسخ به  سحر
3 سال قبل

من سیزده سالمه توروستا زندگی میکنم ولی خانواده باکلاسی دارم مدرس ما از کلاس هفتم تا کلاس نهم هست که پسر ودختر قاتیه ما چهار دختر بودیم یکی از دختر ها هم محله ایم بود از کوچیکی باهم بودیم باهم میرفتیم مدرسه دوتا دختره م مال اون روستا بودن بین این همه پسر چهار تا بچه پورو بود ازاوایل آبان دیگه یا لچ یا مهربونی یا قهر تا 19بهمن دیگه بهم نزدیک شدیم امااز شنبه تادوشنبه بعد مدرسه تعتیل شود به خواطر ۲۲بهمن یه روز هم تعطیل شد رفت واسه شنبه بعدی شنبه بعدی از درمغازه وارد مدرسه شودیم که بیش گفتم یه چیزی میخوام بهت بگم روم نمیشه نمیتونم بگم گوفت جون خودت بگو…….. بعد کفت درخدمتم بعد بافرداش ازم شماره خواست بهش ندادم دوشنبش هم هی نمیتونستیم باهم تنهاباشیم روز سه شنبه بهش گفتم قهری لب خندزد بماند نشسته بود بیرون تو حیات مدرسه داشتم نازشرو میکشیدم که دیدم مدیر امد واااااای چیکارکنم خلاصه خیلی بهمون حرف زد به خانواده هامون هم نگوفت بعد بافرداش ازهم دور بودیم بعد دیگه کرونا اومد از هم دور شدیم

pedram
pedram
پاسخ به  فوت شده
3 سال قبل

خوب دیگه باید ببینی پسره خودتو میخواد یا به خاطر هوس تو رو میخواد

نگار
نگار
پاسخ به  سحر
3 سال قبل

باید سعی کنی متنفر بشی ازش

pedram
pedram
پاسخ به  سحر
3 سال قبل

خوب به خودت جرات بده که اگه دوستش داری سعی کن یه جورایی بهش نزدیک سی اینطوری شاید اونم از تو. خوشش بیاد راجب وزنت هم تو دختر میتونی به راحتی رژیم بگیری و روزی 3الی 4 بار درهفته تمرین کنه اون موقع شاید محو اندام و شخصیتت بشه خیلی سخت نگیز

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  سحر
2 سال قبل

ع

سحر
سحر
4 سال قبل

البته اینمبگم که من تو عروسی بارها وبارها دیدم که این آقا پسر به من خیره شده اینها رو که یادم میاد بیشتر بهش احساس پیدا میکنم

دکتر
دکتر
پاسخ به  سحر
4 سال قبل

همش الکیه و هوسه به پیشرفتت فک کن

aaaaa
aaaaa
پاسخ به  دکتر
2 سال قبل

سلام یه زنی منو میخاد منم یکم رو دادم الان میخام ازم متنفر بشه نمیدونم چکارکنم.تورو‌خدا کمکم کنیدکه ولم کنه میخام بهش بفهمونم ازش خوشم نمیاد.

.........
.........
پاسخ به  aaaaa
1 سال قبل

سلام این کار رو نکنید اون دیوونه میشه

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  سحر
4 سال قبل

من از رابطه با یک دختر هیچ اطلاعاتی ندارم و همچنین هیچ تجربه ای ولی به عنوان یک پسر توصیه میکنم به این قضیه اصلا فکر نکنید و مطمئن باشید هر فرد تو زندگیش به صد ها نفر لبخند زده به هزاران نفر نگاه کرده واین دو هیچ کدوم مبنی برعاشق شدن نیست الکی خودتونو درگیر نکنید روی هدفتون تمرکز کنید
یکی از راحت ترین کار ها فراموشیست اگر بخواهید

ناشناس
ناشناس
4 سال قبل

جان مادرت این چرتو پرت ها چیه تایپ میکنی خودت عاشق نشدی تا این هارو نگی دوس داشتم الان پیشم بودی صورتت رو خط خطی کنم تا امیدی واسه زندگی نداشته باشی تو بیا با دختری ده سال رابطه عاشقانه هر روز دو ساعت حرف بزن ده سال خاطرات از بهترین لحظات زندگیت رو فراموش کن اخه مگه آدم منگول باشه وگرنه کسی که همه امیدو آرزوت باشه چطور میتونی فراموش کنی یا ازش متنفر باشی اخه همچین چیزی وجود داره جان عزیزت تجربه چیزی رو نداری بیخود راجبش حرف نزن

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  ناشناس
4 سال قبل

اشتباه میکنی اتفاقا فراموشی خیلی راحته ( من تاحالا عاشق نشدم)ولی شما خودت یک فرد تو زندیگیت به وجود آوردی و داری با این حرفت ازش حمایت میکنی بعد توقع داری راحت فراموشش کنی نه اینطوری نمیشه باید بگردی دنبال ریشه بعد از این که ریشه پیدا کردی باید خشکش کنی تا راحت شی

نگار
نگار
پاسخ به  امیر حسین
3 سال قبل

دعای تنفر از معشوقه رو سرچ کن بخون خیلی تاثیر داره

فاطی
فاطی
پاسخ به  امیر حسین
1 سال قبل

دوست عزیز حرف شما درسته اصلا ولی باید بفهمیش تا درکش کنی ببخشیدا ولی شما نمی فهمی کسی که لمست میکنه با هات صحبت می کنه دیوونت میکنه چطور باید فراموشش کرد

.........
.........
پاسخ به  فاطی
1 سال قبل

اره

pedram
pedram
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

خوب تو که داری با ما در میان بزار ببینم با تجربه

تک پر
تک پر
پاسخ به  ناشناس
3 سال قبل

بخدا گل گفتی من وقتی کسی بهم میگه فراموشش کن یا بهش فکر نکن جوری میشم که ی فریاد بلند از ته قلبم بکشم یا از بلند ترین ارتفاع بپرم برا همیشه راحت شم

محسن
محسن
پاسخ به  ناشناس
1 سال قبل

عشق معنی نداره ..منم ۱۲ سال با یکی بودم روز وشب با هم بودیم ولی مشکل داشت،نمیتونستم بگیرمش چون …..
به هر حال نمیخوام پشت سرش حرف بزنم ولی در کل عشقهای امروزی بدرد نخور و الکین همیشه مواظب حمله احتمالی باشید ..

خودم
خودم
4 سال قبل

من اصلا نمیتونم.! من فک می کنم که فقط با پر کردن جای اون با یکی دیگه شاید بشه. لامسب خاطره بد هم نداره که بخوام فک کنم.

حسین
حسین
پاسخ به  خودم
4 سال قبل

خواگه خاطره بد نداره حتما خوبه په شکمت درد میکنه میخوای ولش کنی

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

اصلا شدنی نیست

علی
علی
پاسخ به  فاطمه
4 سال قبل

فاطمه جان فقط غیر ممکن غیر ممکنه . همین الان بهت قول میدم یکسال دیگه به این روزها میخندی. هر چند فراموشش نمیکنی ، اما کمرنگ میشه

عاشق
عاشق
پاسخ به  فاطمه
3 سال قبل

فراموش کردی؟بعد از یک سال

Sanaz
Sanaz
4 سال قبل

من هیچ خاطره ی بدی با اون نداشتم واقعا نمیشه

امیر حسین
امیر حسین
پاسخ به  Sanaz
4 سال قبل

جالبه مگه حتما باید خاطره بدی داشته باشید؟؟؟
شما به آیندت فکر کن با یک برنامه ریزی هدفمند بعد زمان خودش کمکتون میکنه تا راحت فراموش کنید

چچچ
چچچ
4 سال قبل

خوب بود ولی نمی شه

دکتر
دکتر
پاسخ به  چچچ
4 سال قبل

اکثر کسایی که پیام گذاشتن خانمن. پس ببینید پسرا هوس دارن نه عشق عمرتون با فک کردن به این چرت و پرتا هدر نکنید پسرجماعت ککشم نمی گزه. این نشد یکی دیگه اونی که بهش فک میکنی الان با یکی دیگه دوسته

نگار
نگار
پاسخ به  دکتر
3 سال قبل

واقعا… فقط دخترا درگیر این موضوعن به خودتون بهت بدید حیف شما نباشه یکی بخواد داغونتون بکنه.پسرا رو خر فرض کنید بها ندید بهشون همشون دروغگو وهوسین

مریم
مریم
پاسخ به  نگار
2 سال قبل

آفرین واقعاااحرفت لایک داره

pedram
pedram
پاسخ به  دکتر
3 سال قبل

باهات موافقم اما همه پسرا این طوری نیست این طرز فکر غلط بعضی از شما ها است

علی
علی
4 سال قبل

مرسی خیلی کمکم کرد

sevda
sevda
4 سال قبل

فراموشی فقط مربوط به عشق به جنس مخالف نیس من خودم نه عاشق شدم نه با کسی بودم ولی دوست و رفیق فیک زیاد داشتم که آزارم دادن خیلی آدم حساس و احساساتی بودم ولی واقعا این راهکارا موثر من خودم قبل اینکه این مطلبو بخونم بعضیاشو امتحان کردم خواستن توانستن اما امان از روزی که حتی یه درصدم نخوایم اون نود و نه درصدم سوخت میشه.

دنیا
دنیا
4 سال قبل

واقعا غیرممکنه نمیشه یاشایدم من نمیتونم ??

نگار
نگار
پاسخ به  دنیا
3 سال قبل

اگه نمی تونید هم نگید نمیتونم این خیلی بده .فقط بگید من میتونم فراموشش کنم ، من میتونم تمومش کنم آخه تو این رابطه مگه به آرامش رسیدم؟ جز زجر چی بوده بزار تموم بشه همی چی

pedram
pedram
پاسخ به  نگار
3 سال قبل

حرفت کاملا درسته

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  pedram
2 سال قبل

سلام من فاطمه هستم دوست پسر دارم خیلی حساسم وقتی میدونه یک چیزی من ناراحت میکنه انجام میده بعد بهم میگه ن عزیزم زشت بود از نظر شما من اشتباه میکنم یا اون

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  فاطمه
2 سال قبل

خیلی دارم اذیت میشم باید چکار کنم الان چهار سال که خودش هستم همیشه همین بود منم گذشتم

ناشناس
ناشناس
پاسخ به  فاطمه
1 سال قبل

شما اشتباه میکنی

مرجان
مرجان
4 سال قبل

نمیشه خیلی سخته.. همه اینکارام بکنی نمیشه بازم عذاب میکشی ?

مبین
مبین
پاسخ به  مرجان
1 سال قبل

نه میشه فقط یکم خودتو کنترل نگاه دار

ppp
ppp
4 سال قبل

هرکاری کنی فراموش نمیکنی وقتی عاشق میشی دیگه همه چی از کار گذشته

ppp
ppp
4 سال قبل

هرکاری کنی دیگه فراموش نمیکنی خیالت تخت

:/
:/
4 سال قبل

به نظرم بهتره فقط خودتو سرگرم کنی
اینه که جواب میده ?

صبا
صبا
4 سال قبل

سلام. هرکاری خواست براش کردم. از13سالگی به طور اتفاقی باهم اشناشدیم.اون 18سالش بود تا همین یه سال پیش باهم بودیم رابطمون به خاطر فهمیدن خانوادم قطع و وصل میشد. جوری بود گوشی نداشتم. اون برام گوشی مخفی می‌آورد. بعد 5سال یه روز که توخونه تنهابودم بدون هماهنگی بهش زنگ زدم. یه دختر گوشیو برداشت اول فک کردم اشتباه شده. بعد دختره بهم گفت من دوس دختر شم تو کدوم یکی از دوس دختر هستی؟ من نابودشدم. مردم. محوشدم

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  صبا
2 سال قبل

چقدر بد واقعا این عوضی هستن

heli
heli
4 سال قبل

همش چرت و پرته….عاشق ک باشی هزارتا از این راه هارو هم ک بری آخرش هیچه…. 🙂

....
....
پاسخ به  heli
2 سال قبل

من میدونم عشق واقعیه ولی ترجیح میدم عاشق نشم ….‌

مهلا
مهلا
پاسخ به  ....
1 سال قبل

بهترین کار???

انتظار
انتظار
پاسخ به  heli
1 سال قبل

من واقعا عاشق بودن برام ثابت شده

انتظار
انتظار
پاسخ به  انتظار
1 سال قبل

کاری که خودم ندانستم کردم برای رسیدن بهش ????♥️♥️

Lina
Lina
4 سال قبل

اگه تصمیم مون محکم باشه و بگذریم که دیگر عشقی وجود نداره با گذشت مدت زمان کم میتونیم فراموشش کنیم

Raha
Raha
4 سال قبل

نمیشه خب
من تو هر سایتی ک رفتمو کارا رو انجام دادم نشد:|
جدی نمیشه فراموش کنم کسیو ک هر دیقه بهش فک می کنم

نفس
نفس
پاسخ به  Raha
3 سال قبل

آره نمیشه??منم یه دوس داشتم خیلی دوسش داشتم هی بهم بی احترامی میکردمیگف برومن بجزتوکلی دوسته دیگه دارم گفتم چیزی نگوکه بعدش بشیمون شی گف بشیمون نمیشم من خیلی بجزتودوست دارم ???هی بهم میگف میخوام بلاکت کنم گفتم نکن نکرد ولی من چندساعت بعدش که فکرکردم دیدم فایده نداره بعده چندساعت بلاکش کردم بعددوباره ازبلاکی درش آوردم ببینم کی آنلاین شده بدفهمی م که من بلاک کرده بددیگه تموم شددوستیمون??????

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  Raha
2 سال قبل

ای کاش مال من زنده بود، اون مرده

شهرام
شهرام
3 سال قبل

خوب بود

سراج
سراج
3 سال قبل

بخدا خیلی دنوستش دارم سیزده ساله که با منه ثانیه دقیقه ساعت ها بفکرشم قبلا خیلی منو دوست داشت الان نسبت به من خیلی سرد شده الان همیشه بهانه جدا شدن ازم میگیره ولی زندگی من بدون اون هیچ پوچه خدایا کمکم کن به امید زندگی دوباره

نگار
نگار
پاسخ به  سراج
3 سال قبل

دعای تنفر بخون عزیزم

نازنین
نازنین
پاسخ به  نگار
2 سال قبل

سلام اگر دعی تنفر بخونی اون ازت متنفر میشه تو

کبری رجبی
کبری رجبی
پاسخ به  سراج
1 سال قبل

منم میخوام سرد بشم ولی نمیتونم کمکم کنید

حدیث
حدیث
پاسخ به  کبری رجبی
1 سال قبل

منم همینطور