اچ تی سی وعده یک غافل‌گیری غیرمنتظره را برای تاریخ 30 اسفند داده است

تنها چند روز پس از عرضه جدیدترین گوشی پرچمدار خود، کمپانی اچ تی سی (HTC) و یا بهتر بگوییم شعبه تایوانی آن، یادآوری کرده که “بهار در راه است“. این پیام در پستی که در صفحه رسمی فیسبوک شعبه تایوانی اچ تی سی منتشر شده، به چشم می‌خورد و در کنار آن وعده “یک غافل‌گیری غیرمنتظره” در تاریخ 20 مارس (30 اسفند) نیز به کاربران داده شده است.

با اینکه هنوز هیچ اطلاعی در مورد اینکه در تاریخ مذکور چه چیزی معرفی خواهد شد، نداریم اما با این حال می‌توان برخی گمانه‌زنی‌ها را در این خصوص مطرح کرد. یکی از اولین چیزهایی که به ذهن می‌رسد، رونمایی از یک گوشی هوشمند جدید است که البته با توجه به اینکه اچ تی سی به تازگی گوشی‌های «یو اولترا» (HTC U Ultra) و «یو پلی» (HTC U Play) را عرضه کرده است، کمی غیر محتمل به نظر می‌رسد. یکی دیگر از حدس‌هایی که می‌توان زد، معرفی یک هدست واقعیت مجازی متفاوت توسط اچ تی سی است، اما در این مورد هم پیش از این اعلام شده بود که هدست جدید شرکت در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و به همین علت بعید است به این زودی قصد رونمایی از آن را داشته باشد.

تیزر اچ تی سی
تیزر جدید اچ تی سی

در حالی که به نظر نمی‌رسد هیچ یک از گمانه‌زنی‌های فوق با تیزر اخیر اچ تی سی مطابقت داشته باشد، چیزی که بیش از هر چیز دیگر در این تیزر جلب توجه می‌کند، تأکید آن بر رنگ سبز می‌باشد. با توجه به همین مسئله نیز دو احتمال دیگر را می‌توان مطرح کرد: ممکن است در تاریخ 20 مارس (30 اسفند) شاهد رونمایی از مدل 128 گیگابایتی «اچ تی سی یو اولترا» با صفحه نمایش سفایر (Sapphire) باشیم و یا اینکه تنها یک رنگ سبز به رنگ‌بندی یکی از محصولات این کمپانی اضافه شود.

البته چندین و چند احتمال دیگر نیز وجود دارد که در حال حاضر نمی‌توان همه آن‌ها را مد نظر قرار داد و ما نیز تنها به محتمل‌ترین آن‌‌ها اشاره کردیم. خوشبختانه تا 20 مارس (30 اسفند) زمان زیادی باقی نمانده و اگر پیگیر اخبار دیجی رو باشید به زودی می‌توانید از منظوری که اچ تی سی از انتشار این تیزر داشته، آگاه شوید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها