هواوی: گوشی‌های فعلی مشکلی در به‌روزرسانی نخواهند داشت

ابتدای هفته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مجوز عمومی هواوی برای همکاری موقت با شرکت‌های آمریکایی منقضی شده و این احتمال وجود دارد که غول فناوری چینی نتواند به‌روزرسانی‌های سیستم عامل اندروید را حتی برای گوشی‌های قدیمی‌تر خود نیز ارائه کند. این خبر به طور طبیعی موجب نگرانی صاحبان گوشی‌های هوشمند هواوی شده بود، اما اکنون حساب رسمی توییتر هواوی موبایل واکنش نشان داده و اطمینان داده که چنین چیزی صحت ندارد. با دیجی رو همراه باشید.

متن پیام هواوی در توییتر بدین شرح است:

سلام. از پیام شما متشکرم. [انقضای مجوز] هیچ تاثیری روی دستگاه‌های موجود ندارد. ما همچنان مثل همیشه به‌روزرسانی‌های امنیتی و نرم افزاری را برای گوشی‌های خود عرضه خواهیم کرد. اگر سوالی دارید، لطفاً از طریق پیام دایرکت به ما اطلاع دهید.

هواوی این پیام را در پاسخ به یکی از کاربران گوشی نوا 5 تی ارائه کرده که در خصوص ارائه به‌روزرسانی‌های آتی سؤال پرسیده بود. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، در این بیانیه تأیید شده که هم آپدیت سیستم عامل و هم به‌روزرسانی‌های امنیتی همچنان برای کاربران گوشی‌های هواوی ارائه خواهند شد.

هنوز هیچ بیانیه رسمی‌ای از طرف وزارت بازرگانی ایالات متحده در مورد تمدید شدن یا نشدن مجوز عمومی هواوی منتشر نشده و بنابراین همچنان باید منتظر روزهای آتی و اتفاقات پیش رو باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها