اطلاعات جدیدی از گوشی منعطف هواوی فاش شد + ویدیوی کانسپت [تماشا کنید]

پس از منتشر شدن اطلاعاتی مربوط به گوشی منعطف سامسونگ، به نظر می‌رسد که هواوی قصد دارد با ارائه‌ی یک صفحه‌ی بزرگ‌تر، رقابتی را در این زمینه با این شرکت کره‌ای شروع کند: گوشی هواوی زمانی که باز شود، در مقابل صفحه‌ی 7.3 اینچی سامسونگ، 8 اینچ قطر خواهد داشت. صفحه‌ی بسته نیز برای سامسونگ 4.6 اینچ و برای هواوی 5 اینچ قطر دارد. هم‌چنین، این گوشی فعلا با نام هواوی میت ایکس «Huawei Mate X» شناخته می‌شود.

همان طور که شایعات از قبل بیان می‌‎داشتند، خود صفحه‌ی منعطف توسط شرکت BOE ارائه می‌شود؛ همان سازندگان صفحه‌ی منحنی OLED گوشی میت 20 پرو. هواوی دستگاه را به اپراتورهای کره‌ای ارائه کرده و آن‌ها بیان داشتند که دستگاه ارائه شده، از میزان انتظار آن‌ها به مرحله‌ی تکمیل نزدیک‌تر است ولی نمی‌توانند اطلاعات دیگری را در اختیار رسانه‌ها بگذارند.

ممکن است برایتان سوال باشد که چرا هواوی ابتدا بازار کره را هدف گرفته است؟ دلیل این اقدام این بوده که هواوی قصد دارد گوشی منعطف خود را مجهز به 5G عرضه کند و فقط کشور کره‌ی جنوبی در نیمه‌ی اول سال 2019 مجهز به شبکه‌ی گسترده‌ی 5G خواهد بود. این دستگاه احتمالا به صورت کامل در رویداد MWC 2019 رونمایی می‌شود و در حدود دوره‌ی زمانی ماه‌های آوریل و ژوئن بعد از تست شبکه‌ی 5G، به بازار عرضه شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها