هواوی نوا 5 با شارژ سریع 40 واتی در راه است!

هواوی با فناوری شارژ سریع اختصاصی خود توانسته عملکرد خوبی در بازار داشته و به پیشرفت‌های خوبی دست پیدا کند و حالا این شارژ 40 واتی قرار است به گوشی‌های میان‌رده‌ای مانند سری نوا 5 (nova 5) هم راه پیدا کند. اخیراً تصویری از لیست تأییدیه دو گوشی با شماره سریال های SEA-TL10 و SEA-AL10 توسط 3C، منتشر شده که نشان می‌دهد هر دو محصول در داخل جعبه بسته بندی خود دارای شارژر 40 واتی خواهند بود. جالب اینکه شماره سریال ذکر شده برای شارژر هم بسیار شبیه به شماره‌ای است که بر روی شارژر هواوی پی 30 پرو درج شده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

تقریباً با اطمینان می‌توان گفت دو گوشی مذکور، مدل‌های جدیدی از سری نوا هستند، زیرا شرکت چینی هواوی معمولاً گوشی‌های میان رده رو به بالای خود را در اواسط هر سال عرضه می‌کند. از طرف دیگر، پرچمدارهای سری میت به این زودی‌ها عرضه نخواهند و البته با توجه به مسائل اخیر هنوز مشخص نیست که اصلاً این گوشی‌ها وارد بازار خواهند شد یا نه! پس تنها گزینه‌ای که باقی می‌ماند، سری نوا 5 است.

تأییدیه دیگری که منتشر شده برای یک گوشی کاملاً متفاوت با شماره سریال SEA-LX1 بوده است که در وب سایت Eurasian Economic Comission مشاهده شده است؛ جایی که نام هواوی نوا 5 در کنار هواوی نوا 5 آی (Huawei nova 5i) با شماره سریال SEA-LX1U، به چشم می‌خورد.

تصاویر رندر شده و تصاویر مربوط به قاب نوا 5 اوایل ماه جاری میلادی منتشر شده بودند که نشان می‌دادند این محصول از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به هواوی پی 30 لایت خواهد داشت. البته به نظر می‌رسد، اسکنر اثر انگشت در این گوشی به زیر صفحه نمایش گوشی منتقل شده است. با اینکه تمامی شواهد نشان از معرفی قریب الوقوع مدل‌های جدید سری نوا 5 دارد اما با این حال باید منتظر ماند و دید هواوی چه زمانی این میان رده‌های محبوب را رونمایی خواهد کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar