هواوی P30 و P30 پرو فیلمبرداری همزمان با دو دوربین را امکان پذیر می‌کنند

هر روز خبرهای بیشتری از دو گوشی هواوی به گوش می‌رسد. جدیدترین خبرها و اطلاعات درزکرده از سایت سنگاپوری به دست آمده که جزئیاتی درباره‌ی بهترین ویژگی‌های p30 و p30 پرو هواوی و تبلیغات روز عرضه آن را فاش می‌کند.

طبق گفته این سایت، با خرید یک گوشی هواوی p30 یا P30 پرو در روز عرضه ( 6 آوریل) از فروشگاه VivoCity یک اسپیکر JBL Clip 2 و ساعت هوشمند GT هواوی را به رایگان دریافت خواهید کرد. این هدایای رایگان ارزشی معادل 345 دلار دارند. در اروپا نیز یک ساعت در کنار گوشی داده می‌شود( اما ممکن است اسپیکر در بین هدایا نباشد).

درباره‌ی مشخصات، این دو گوشی دوربین‌های باکیفیت خارجی گرادیان رنگ با قابلیت عالی عکاسی در نور کم و یک ویژگی Dual-View ارائه می‌دهند. ویژگی ضبط ویدئوی Dual-View (دو نما)بعد از عرضه با به روز رسانی OTA فعال خواهد شد و فیلمی با دو صفحه نمایش با دو دوربین عقب ضبط خواهد کرد که تصویری زوم شده و عریض از صحنه را نمایش می‌دهد.

هواوی P30 و P30 پرومشخصات دیگر شامل یک سنسور SuperSpectrum است که قادر به ضبط ویدئو و فیلمبرداری در ISO بسیار بالا و نور کم است. علاوه بر این، هواوی P30 پرو، یک دوربین پریسکوب ( با زوم هایبریدی 10 برابری) با OIS و یک سنسور ToF خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها