آی پینز

طول عمر بالای باتری «هواوی وای 6» جان یک زن را نجات داد!

زنی که اخیرا و به لطف عمر طولانی باتری گوشی از مرگ نجات یافت به شرح ماجرا پرداخته است. به گفته این زن، او به دلیل یک حادثه‌ که در خانه اتفاق افتاده است مدت سه روز بیهوش شده و پس از به هوش آمدن با تعجب متوجه می‌شود که هنوز 50 درصد از شارژ باتری گوشی باقیمانده است. در نتیجه، فورا با اورژانس تماس گرفته و به این ترتیب جان خود را نجات می‌دهد.

بث مک درموت، زن 42 ساله‌ای که به تنهایی زندگی می‌کند به علت سر خوردن از پله‌ها به پایین سقوط کرده و به سرش ضربه وارد می‌شود. او پس از این ضربه، به مدت سه روز بیهوش شده و وقتی به هوش می‌آید متوجه می‌شود که نمی‌تواند پاهای خود را تکان دهد. علاوه بر این، او می‌گوید که از رابومولیولیز رنج می‌برد؛ بیماری‌ای که ماهیچه های اسکلت آسیب دیده به سرعت تجزیه می‌شوند و حرکت را برای فرد سخت‌تر می‌کند. بث معتقد است که این گوشی هواوی وای 6 بوده که زندگی او را نجات داده است. او می‌گوید:

 اولش ترسیدم که شارژ باتری گوشی بعد از سه روز تمام شده باشد اما با کمال تعجب دیدم که هنوز حدود 50 درصد از شارژ آن باقی مانده است. بنابراین، با خدمات اورژانس 999 تماس گرفتم و پس از مدت کوتاهی آمبولانس آمد و مرا را به بیمارستان منتقل کرد و آنجا یک هفته دوره نقاهت را سپری کردم.

عمر باتری گوشی هواوی وای 6 جان یک زن را نجات داد

او ادر ادامه گفت:

این اتفاق وحشتناک ترین تجربه زندگی من بوده است. هنوز باور نمی‌کنم که زنده‌ام. شاید اگر گوشیم نبود الان زنده نبودم. اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که گوشیم پس از سه روز کار کند اما وقتی به آن نگاه کردم فهمیدم هنوز 50 درصد شارژ دارد. نمی‌تونم باور کنم که عمر یک باتری این قدر بالا باشد.

بث پیش از هواوی وای 6 از آیفون 6 استفاده می‌کرد که به دلیل خالی شدن سریع شارژ تصمیم به خرید گوشی دیگری می‌گیرد. در واقع تنها دلیل خرید دستگاه هواوی این بود که گوشی اپل به چندین بار شارژ در روز نیاز داشت.

فناوری‌ها و نوآوری‌های نسل جدید در سال‌های اخیر باعث شده که پیشرفت‌های صنعت گوشی همراه خواسته یا ناخواسته موجب نجات جان انسان‌ها شود.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها