معرفی اولین گوشی هوشمند هواوی با سیستم عامل هنگ منگ تا پایان سال 2019

هواوی هفته آینده اولین دستگاه مجهز به هنگ منگ او اس که یک تلویزیون هوشمند آنر است را برای بازار چین معرفی خواهد کرد. با این حال، نشریه گلوبال تایمز گزارش داده که در نیمسال آخر 2019، یک گوشی هوشمند با سیستم عامل هنگ منگ نیز معرفی خواهد شد تا توسعه دهندگان و طرفداران خود را وارد اکوسیستم جدید کند.

این اطلاعات در حالی منتشر شده که کمتر از یک ماه قبل معاون هواوی به روزنامه نگاران اطمینان داد که سیستم عامل هنگ منگ برای گوشی‌های تلفن همراه درنظر گرفته نشده است. سیستم عامل هنگ منگ او اس به طور رسمی در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی در تاریخ 9 اوت در دونگوان معرفی خواهد شد. این کار در درجه اول روی پلتفرم‌های رانندگی هوشمند، دستگاه‌های پزشکی از راه دور و سیستم‌های کنترل صنعتی اجرا می‌شود. با این حال،  این شرکت اذعان داشته که اگر گوگل واقعاً عرضه سیستم عامل خود را قطع کند، هواوی راه دیگری جز گسترش و توسعه هرچه بیشتر سیستم عامل خود و استفاده از آن در گوشی‌های هوشمند نخواهد داشت.

طبق گفته‌ی منابع گلوبال تایمز این پلتفرم جدید از داده‌های شخصی بهتر محافظت کرده و از به خطر افتادن حریم خصوصی کاربران جلوگیری می‌کند. همچنین گفته می‌شود که هواوی در حال آماده‌سازی برای تولید چندین میلیون دستگاه است و این دستگاه را در کنار سری میت 30 به بازار عرضه خواهد کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها