معرفی EMUI 10؛ جدیدترین نسخه رابط کاربری در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی

هواوی خود را برای کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان که این هفته در چین برگزار می‌شود آماده می‌کند. این شرکت قرار است در این کنفرانس برخی سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای جدید را معرفی کند که از جمله آن‌ها می‌توان به رونمایی رسمی از سیستم عامل هنگ منگ که سر و صدای زیادی به پا کرده و تلویزیون هوشمند آنر اشاره نمود. معرفی EMUI 10، جدیدترین رابط کاربری در تاریخ 9 اوت، یکی دیگر از معرفی‌های بزرگ این رویداد است. پیش‌بینی می‌شود که استفاده از این رابط جدید کاربری در هر دوی گوشی‌های هواوی میت 30 و میت 30 پرو شاهد باشیم.

رابط کاربری 10 EMUI
در حالی که تاکنون اطلاعات کمی در مورد رابط کاربری EMUI 10 منتشر شده و درباره‌ی ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن اطلاعات زیادی در دست نیست اما آنچه می‌دانیم این است که نسخه جدید مبتنی بر Android Q خواهد بود. سایر شایعات به تجربه بصری بهتر و تغییر اندک آیکون‌ها و عناصر UI در کنار فونت جدید و گسترده سیستم اشاره دارند.

همچنین گفته می‌شود که رابط کاربری EMUI 10، قابلیت مولتی تسکینگ برای ارائه یک تجربه سریعتر و روان‌تر مورد بازنگری قرار گرفته و برنامه دوربین با قابلیتی بسیار بیشتر بازطراحی شده است. قابلیت جدید GPU Turbo 4.0 به اجرای سریع‌تر بازی‌ها کمک کرده و ARK Compiler نسل دوم، اجرای بهتر برنامه‌ها و بازدهی آن‌ها را بهبود می‌بخشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها