دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

تعداد لایک‌ های اینستاگرام مخفی می شود!

به زودی ممکن است تعداد لایک‌های پست اینستاگرام شما از دیگران پنهان شود. زیرا شرکت تابعه فیسبوک یک نمونه اولیه طراحی کرده است که تعداد لایک‌های پست‌های شما را از دید دیگران پنهان نگه می‌دارد.  متخصص مهندسی معکوس، جین وانگ کسی است که این خبر را داده و تغییر در کد منبع برنامه اندروید اینستاگرام را مشاهده کرده است. بر خلاف طراحی فعلی، در طراحی جدید، مجموع تعداد لایک‌های پست‌ شما از دید دیگران پنهان می‌ماند و فقط برای خود شما قابل مشاهده است.

شرکت اینستاگرام نیز اعلام کرده است که مخفی کردن تعداد لایک‌های پست‌‌‌های اینستاگرام و عدم نمایش آن برای دیگر کاربران با این هدف است که ” فالوورها و کاربران به جای تمرکز روی تعداد لایک‌ها، بیشتر روی محتوایی که به اشتراک می‌گذارند تمرکز کنند. به گفته‌ی سخنگوی اینستاگرام، این شرکت فعلا این تغییر در طراحی راآزمایش نمی‌کند، اما همیشه به دنبال کشف روش‌هایی برای کاهش فشار روی کاربران خود بوده است.

اگر اینستاگرام عملا این کار را انجام دهد مورد استقبال افرادی قرار می‌گیرد که لایک‌ها و فالوورها را چیزی جز یک سری اعداد نمی‌دانند، با این حال، قطع به یقین این تصمیم موجب نارضایتی اینفلوئنسرها و افرادی خواهد بود که از طریق این پلتفرم و بر اساس تعداد لایک‌های پست‌هایشان و تعداد فالوورهایی که دارند درآمد کسب می‌کنند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar