فلای تودی

قابلیت پین کردن نظرات به اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام اعلام کرد که قابلیت پین کردن نظرات برای همه کاربران در دسترس قرار گرفته است. از امروز، همه کاربران این شبکه مجازی قادر خواهند بود از ویژگی جدید در اپلیکیشن خود استفاده کنند. اینستاگرام که مالکیت آن متعلق به فیسبوک است برای اولین بار در ماه مه تست این ویژگی را آغاز کرد، اما در آن زمان تنها تعداد بسیار محدودی از کاربران به آن دسترسی داشتند. اتفاقی که اکنون برای همه کاربران رخ داده است.

با استفاده از این ویژگی جدید، می‌توانید حداکثر سه مورد از نظرات هر یک از پست‌های خود را پین کرده و همواره بالاتر از نظرات دیگر آن‌ها را نمایش دهید. اینستاگرام امیدوار است که با این کار، کاربران بتوانند کنترل بیشتری بر بخش نظرات پست‌های خود داشته باشد و با پین کردن نظرات مثبت، کاری کنند که نظرات منفی زیاد به چشم نیایند.

پین کردن نظرات بسیار ساده است. فقط کافیست انگشت خود را روی آن به سمت چپ بکشید تا آیکون پین (سنجاق) در کنار آیکون‌های دیگر این بخش یعنی پاسخ، گزارش دادن یا حذف نظر، نمایش داده شود. سپس با لمس این آیکون می‌توانید نظر مربوطه را بالاتر از دیگر نظرات به نمایش بگذارید.

پین کردن نظرات در اینستاگرام

همان‌طور که گفتیم نظرات پین شده بالاتر از همه نظرات نشان داده می‌شوند و افرادی که پست‌های شما را می‌بینند، قبل از همه این نظرات را خواهند خواند. این یکی از تغییراتی است که اینستاگرام برای محدود کردن دست افراد هتاک در پلتفرم خود ایجاد کرده است. این شرکت در حال حاضر نیز با استفاده از هوش مصنوعی اقدام به مسدود کردن نظرات توهین‌آمیز می‌کند. علاوه بر این، قبل از ارسال نظرات توهین‌آمیز به کاربری که قصد چنین کاری را دارد، هشدار می‌دهد. همچنین اخیراً این امکان را برای کاربران فراهم کرده که اکانت‌های توهین آمیز را به شکلی که صاحب اکانت متوجه نشود، مسدود کنند. حال، قابلیت پین کردن نظرات به مجموعه این ابزارها اضافه شده تا اینستاگرام را به فضای مجازی سالم‌تری تبدیل کند.

ویژگی جدید از امروز برای همه کاربران در هر پلتفرمی در دسترس قرار گرفته، بنابراین اگر شما آن را در اینستاگرام خود مشاهده نکردید، پیش از هر چیز اطمینان حاصل کنید که این برنامه را به‌روزرسانی کرده و از جدیدترین نسخه آن استفاده می‌کنید.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها