نیازی به اسکرین شات نیست! قرار دادن پست‌ دیگران در استوری اینستاگرام!

اینستاگرام تایید کرده است که در حال آزمایش کردن قابلیتی است که به شما اجازه می‌دهد پست‌های عمومی دیگر کاربران را به استوری خود اضافه یا “ری‌گرام (Regram)” کنید.

این ویژگی که هم‌اکنون برای بعضی کاربران فعال شده است، به شکل یک گزینه‌ی جدید در هنگام کلیک کردن روی گزینه‌ی به اشتراک ‌گذاری (Sharing) که در زیر پست کاربرانی که حساب عمومی دارند قرار دارد، ظاهر می‌شود. هم‌چنین، اگر شما مایل نباشید که پست‌هایتان به این شکل به اشتراک گذاشته شود، می‌توانید در قسمت تنظیمات حریم شخصی، این ویژگی را برای پست‌های خود خاموش کنید. حتی اگر شما جزء کاربرانی که این ویژگی را هم‌اکنون دریافت کرده‌اند نباشید، گزینه‌ی “اجازه دادن برای به اشتراک‌ گذاری در استوری” در تنظیمات حساب شما موجود است.

قابلیت به اشتراک گذاری پست ها در استوری اینستاگرام
قابلیت اجازه دادن یا ندادن برای به اشتراک گذاری پست‌ها در استوری برای همه‌ی کاربران فعال شده است. در اینجا این گزینه‌ را در نسخه‌ی آی او اس اینستاگرام مشاهده می‌کنید.

یکی از توسعه دهندگان این اپلیکیشن، زکری شکد، در توییتر توضیح داده است که زمانی که پست را در استوری خود قرار دادید، می‌توانید اندازه‌ی آن‌را تغییر دهید، آن‌ را بچرخانید، حرکت دهید و دو گزینه هم برای تغییر ظاهر آن وجود دارد: یک شکل مرتب‌تر به همراه نام کاربری که از او این پست را به اشتراک می‌گذارید، و یک شکل دیگر که شباهت بیشتری به یک پست معمولی که در فید اینستاگرام خود می‌بینید، دارد:

 

شما می‌توانید این پست‌ها را حرکت دهید، تغییر اندازه دهید و آن‌ها را بچرخانید. هم‌چنین شما می‌توانید این استوری را به دو شکل فرمت‌بندی کنید.

  • zacharyshakked, 7 February 2018@

این فقط یکی از به روز رسانی‌هایی است که اینستاگرام اخیرا در استوری‌ها ایجاد کرده است؛ و این به روزرسانی با توجه به اسکرین‌ شات‌های زیادی که افراد از پست‌های دیگران می‌گیرند تا در استوری خود مورد استفاده قرار دهند، به نظر‌ می‌رسد که مورد نیاز کاربران زیادی باشد. هم‌چنین، اخیرا “حالت تایپ” به استوری‌های اینستاگرام اضافه شده است تا کاربران بتوانند استوری‌های متنی خود را راحت‌تر طراحی کنند؛ علاوه بر این، پشتیبانی از فرمت‌های گیف (GIF) به همراه استیکر‌های متحرک زیادی، به خاطر به کار بردن سیستم به اشتراک گذاری گیف GIPHY، به اینستاگرام اضافی شده است.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه http://bit.ly/2NtmXxe
منبع Verge

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط