قابلیت های نسخه‌ی جدید تلگرام؛ استریم ویدیو، نایت مود خودکار و سیستم ورود

محبوترین پیام رسان کشور به نسخه جدیدی به روز شد؛ تلگرام نسخه‌ی 4.8 اپ خود را معرفی کرد که با قابلیت‌های جدیدی همراه است.

در نسخه جدید تلگرام کاربران می توانند بدون دانلود کامل و به صورت مستقیم به تماشای ویدیوها بپردازند. این بدان معناست دیگر نیازی به انتظار کشیدن به منظور دانلود کامل ویدیوها وجود ندارد و شما میتوانید مانند وب سایت های پخش ویدیو از جمله یوتیوب، به تماشای ویدیو ها بپردازید. به خاطر داشتیه باشید این قابلیت تنها در نسخه‌ی 4.8 تلگرام وجود دارد و به منظور استفاده از آن باید تلگرام خود را به این نسخه به روز کنید.
همچنین در نسخه‌ی جدید تلگرام، قابلیت نایت مود خودکار نیز در نظر گرفته شده است که زمانی که نور کاهش پیدا می کند به صورت خودکار فعال می شود. جالب است بدانید که حالت نایت مود به شکلی عمل می کند که هرچه شدت تاریکی بیشتر باشد، قالب اپلیکیشن تیره تر شود. فعال سازی حالت نایت مود خودکار از طریق بخش تنظیمات ( Settings -> Theme -> Auto-Night Mode) امکان پذیر است.
و یکی دیگر از مهم ترین قابلیت های جدید تلگرام، Telegram Login است که به وسیله آن وب سایت ها و اپلیکیشن ها می توانند به کاربران اجازه دهند از طریق تلگرام عضو وب سایت و یا اپلیکیشن شان شوند.
نام اپلیکیشن: تلگرام
قیمت: رایگان
سازنده: Telegam
سیستم عامل: اندروید/ای او اس

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.