نسخه آزمایشی iOS 11 منتشر شد!

چند هفته پیش و در جریان رویداد WWDC 2017 اپل از نسخه جدید سیستم عامل اختصاصی خود رونمایی کرد. iOS 11 ویژگی‌های جدید و جالبی دارد که می‌تواند باعث جذاب‌تر شدن این پلتفرم شود.

امروز اما اپل نسخه آزمایشی iOS 11 را به صورت عمومی برای کاربران این پلتفرم منتشر نمود. تمام کاربران دستگاه‌های اپل می‌توانند نسخه بتا جدیدترین سیستم عامل iOS را دریافت نمایند.

برای دانلود این به روز رسانی، به آدرس اینترنتی beta.apple.com/profile رفته و تنظیمات اختصاصی دستگاه خود را از آنجا دریافت نمایید. پس از نصب این تنظیمات دستگاه خود را ریستارت کنید. بعد از این کار به Setting > General > Software Update بروید. در این قسمت نسخه آزمایشی iOS 11 را مشاهده می‌کنید، با کلیک بر روی بخش به روز رسانی می‌توانید دستگاه خود را به نسخه آزمایشی جدیدترین سیستم عامل اپل مجهز کنید.

ما این نسخه از iOS را روی دستگاه خود نصب کرده ولی باگ‌های زیادی در آن دیدیم. اگر عجله‌‌ی زیادی برای کار کردن با نسخه جدید سیستم عامل iOS ندارید، به شما توصیه می‌کنیم کمی صبر کنید تا نسخه اصلی آن منتشر شود، چون ممکن است این باگ‌ها برای شما دردسر ساز شوند.

گذشته از این، کارکرد دستگاهی که ما نسخه 11 سیستم عامل iOS را روی آن نصب نمودیم در مقایسه با نسخه‌های قبلی این پلتفرم بهتر و کمی جذاب‌تر به نظر می‌رسید. حال باید منتظر ماند تا نسخه اصلی این سیستم عامل منتشر شود. بسیاری از علاقه‌مندان اپل تمایل چندانی به نصب نسخه آزمایشی این سیستم عامل ندارند و ترجیح می‌دهند تا انتشار نسخه اصلی iOS 11 صبر کنند.

شما جزو کدام دسته هستید؟! نسخه آزمایشی این سیستم عامل را نصب ‌می‌کنید یا برای انتشار نسخه اصلی آن منتظر می‌مانید؟
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها