بلیط هواپیما

اپل iOS 15.4.1 و iPadOS 15.4.1 را برای برطرف کردن مشکل باتری منتشر کرد

اپل از امروز عرضه به‌روزرسانی نرم افزاری جدیدی را برای گوشی‌ها و تبلت‌های خود آغاز کرده است. این نسخه جدید با عنوان iOS 15.4.1 برای تمامی آیفون‌های پشتیبانی‌شده، و همچنین با نام iPadOS 15.4.1 برای همه تبلت‌های سازگار در دسترس قرار گرفته است. همان‌طور که از شمارنده نسخه معلوم است، به‌روزرسانی جدید تغییرات جزئی به همراه دارد و نباید انتظار اضافه شدن هیچ ویژگی جدیدی را داشت.

با این حال، اپل در این نسخه جدید قصد برطرف کردن مشکلی را داشته که به احتمال زیاد برای بسیاری از کاربران مهم است. این مشکل هم چیزی نیست جز مشکل تخلیه سریع باتری. در توضیحات به‌روزرسانی ذکر شده که با نصب آن، مشکل تخلیه سریع باتری که ظاهراً از چند هفته پیش و با انتشار iOS 15.4 شایع شده بود، برطرف می‌شود.

iOS 15.4.1

به علاوه، مشکل آن دسته از دستگاه‌های مجهز به نمایشگر بریل که هنگام پیمایش متن یا نمایش یک هشدار از کار می‌افتادند، در این به‌روزرسانی جدید برطرف شده است. ظاهراً، رفع اشکال‌های دیگری هم در iOS 15.4.1 و iPadOS 15.4.1 صورت گرفته که البته به مورد دقیق آن‌ها و جزئیات‌شان اشاره‌ای نشده است. اما در مجموع بزرگترین تغییر صورت گرفته در این نسخه‌ها، برطرف شدن مشکل تخلیه سریع باتری است.

بنابراین، اگر فکر می‌کنید آیفون یا آیپد شما بعد از انجام به‌روزرسانی 15.4 iOS یا iPadOS 15.4 زودتر از همیشه شارژ خالی می‌کند، بهتر است به قسمت تنظیمات گوشی یا تبلت خود رفته و آپدیت جدید را در اسرع وقت نصب کنید.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها