انفجار یک دستگاه آیفون 6 پلاس در حال شارژ شدن با شارژر اصلی

بر اساس گزارشی که ABC30 منتشر کرده است، یک دستگاه آیفون 6 پلاس، در حال شارژ شدن منفجر شده است. این گوشی هوشمند متعلق به فردی با نام Yvette Estrada از شهر فرسنوی ایالت کالیفورنیای امریکا بوده است و اسمارت فون وی پس از این حادثه کاملاً غیر قابل استفاده شده است. این حادثه پنجشنبه شب، در حالی که آیفون 6 پلاس توسط شارژر اصلی که در جعبه‌ی آن موقع خرید وجود داشته، به پریز برق متصل بوده است، روی داده است. حول و حوش ساعت 3 بامداد، استرادا از صدای بلند و بوی دود پلاستیک از خواب بیدار می‌شود و می‌بیند که دود سیاهی از آیفون 6 پلاس وی در حال خارج شدن است.

بیشتر بخوانید:

بر اساس این گزارش، استرادا آیفون 6 پلاس خود را 3 ماه پیش خریداری کرده بود. یک روز پس از حادثه‌ی مذکور، او با شرکت اپل در تماس قرار می‌گیرد و برای آن‌ها تصاویری از آیفون سوخته شده‌ی خود را ارسال می‌کند. اپل متعهد شده است تا برای وی یک دستگاه آیفون جدید فراهم آورد. در حالی که استرادا خوشبختانه در این حادثه هیچ آسیبی ندیده است، اما آیفون منفجر شده، باعث آسیب به میز کنار تخت، عینک و نگه‌دارنده‌ی اپل واچ او شده است.

هفته‌ی قبل بود که خبر دادیم یک دستگاه آیفون 6 پلاس در جیب دانشجویی به نام Darina Hlavaty منفجر شده است. علت انفجار در هر دوی این حادثه‌ها هنوز مشخص نیست، ممکن است که باتری معیوب و یا یک اتصالی کوچک باعث این انفجارها شده باشد. اپل هنوز در مورد هیچ کدام از این اتفاقات اظهار نظری نکرده است، اما گفته می‌شود که این کمپانی در حال تحقیق بیشتر در این دو مورد می‌باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها