آیفون 7 در تست‌های باتری از رقبای خود شکست خورد!

اگر از کاربران آیفون در سراسر جهان بپرسید که از چه چیز گوشی هوشمند خود ناراضی هستند، به اتفاق آن‌ها به عمر باتری محصولشان اشاره می‌کنند. با وجود این که اپل تلاش فراوانی را برای مدیریت مصرف و بهینه سازی باتری گوشی های هوشمند خود به عمل می‌آورد اما به نظر می‌رسد که تنها راه پیش روید این شرکت چیزی جز استفاده از یک باتری با ظرفیت بزرگتر نخواهد بود!

متأسفانه به نظر می‌رسد که اپل به خاطر باریک نگه داشتن گوشی‌های خود است که طی سالیان اخیر اقدام جدی را در خصوص افزایش ظرفیت باتری آیفون های خود نمی‌کند. این می‌تواند تنها دلیلی باشد که شرکت کوپرتینویی فعال در حوزه موبایلی را از تصمیم جهت استفاده از یک باتری با ظرفیت بیشتر از باتری‌های فعلی و حتی نزدیک به دیگر گوشی‌های هوشمند بازار باز می‌دارد.

حال بر اساس یک گزارش که توسط آزمایش مصرف کنندگان گوشی های هوشمند در بریتانیا به دست آمده، ظاهراً پرچمدار جدید اپل، آیفون 7 در اندازه گیری‌های مربوطه حتی موفق نشده تا آماری نزدیک به پرچمداران سال 2016 میلادی را نیز کسب کند.

عمر باتری آیفون 7 در برابر رقباهمانطور که شما هم می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید، در آزمونی که آیفون 7 در آن شرکت کرده تنها 712 دقیقه مکالمه در حالت 3G و 615 دقیقه در حالت استفاده از اینترنت 3G باتری این محصول دوام آورده است. این در حالی است که گوشی HTC 10 با کسب 1859 دقیقه مکالمه 3G و 790 دقیقه اینترنت 3G موفق به کسب مقام دوم این رقابت شده است. در سمتی دیگر ال جی جی 5 را برای مدت زمان 1579 دقیقه مکالمه باید در رده دوم قرار دهیم اما از آنجایی که این گوشی موفق به استفاده 640 دقیقه در حالت اینترنت 3G شده است این دیوایس را باید در رده سوم قرار دهیم.

در برابر این گوشی گلکسی اس 7 سامسونگ قرار خواهد داشت که از نظر مکالمه 3G با 1492 دقیقه در جایگاه سوم و درست پایین ال جی جی 5 قرار دارد ولی با 677 دقیقه اینترنت 3G موفق شده در این رده خود را به رده دوم برساند.

همانطور که می‌بینید اختلاف آیفون با این سه محصول پرچمدار بسیار زیاد است؛ بنابراین اگر قصد خرید گوشی جدیدی را دارید و عمر باتری یکی از فاکتورهای مهم برای شما است، شاید آیفون 7 گزینه مناسبی برای شما نباشد!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
2 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
اپل استور مشهد
4 سال قبل

ممنون

Hosein
4 سال قبل

Malume ke Samsung batrish ghavitar az iPhone taze lcd va Durbine Samsung kheili sartar az iPhone