آی پینز

مقایسه عمر باتری آیفون 8 پلاس، 7 پلاس، گلکسی نوت 8 و اس 8 پلاس [تماشا کنید]

پس از معرفی پرچمداران قدرتمند امسال اپل و سامسونگ بسیاری از کاربران در حال تصمیم‌گیری برای انتخاب یکی از این گوشی‌های فوق‌العاده هستند.

برای برخی از کاربران عملکرد باتری و طول عمر آن از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. از همین رو در این مطلب ویدیو مربوط به تست باتری پرچمداران امسال سامسونگ را همراه با آیفون 8 پلاس و آیفون 7 پلاس مشاهده خواهید کرد.

آیفون 8 پلاس در مقایسه با آیفون 7 پلاس دارای ظرفیت باتری کمتری می‌باشد ولی 8 پلاس از پردازنده کم مصرف‌تر اپل A11 بهره می‌برد که انتظار می‌رود مصرف باتری در آن نسبت به نسل قبلی کاهش داشته باشد.

گلکسی اس 8 پلاس در بین این 4 گوشی بیشتری ظرفیت باتری را دارد. پرچمدار ماه آپریل سامسونگ از باتری 3600 میلی آمپری بهره می‌برد. گلکسی نوت 8 نیز با باتری 3300 میلی آمپری از لحاظ ظرفیت باتری در جای دوم قرار دارد.

حال ویدیو مربوط به تست باتری این 4 گوشی محبوب را مشاهده نمایید:

همانطور که تماشا کردید باتری آیفون 7 پلاس عملکرد ضعیف‌تری نسبت به 3 گوشی دیگر داشت و نخستین گوشی بود که خاموش شد. پس از آن آیفون 8 پلاس با اختلاف کمی خاموش شد. ولی دو پرچمدار سال 2017 سامسونگ همچنان در حال کار بودند. پس از انجام تست دوربین گلکسی نوت 8 نیز پس از حدود 6 ساعت و 30 دقیقه خاموش شد و گلکسی اس 8 پلاس همچنان روشن مانده است.

پس می‌توان گفت در بین 4 گوشی آیفون 7 پلاس، آیفون 8 پلاس، گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس، این گلکسی اس 8 پلاس بود که دارای بهترین عمر باتری است و باید به عنوان برنده اعلام شود.

زمان دقیق طول عمر باتری هر کدام از گوشی‌ها را در جدول زیر مشاهده نمایید:
نام گوشی زمان کارکرد
گلکسی اس 8 پلاس بیش از 7 ساعت
گلکسی نوت 8 6 ساعت و 49 دقیقه
آیفون 8 پلاس 5 ساعت و 35 دقیقه
آیفون 7 پلاس 4 ساعت و 26 دقیقه

 

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها