تست خراش، حرارت و مقاومت آیفون ایکس [تماشا کنید]

از چند روز پیش عرضه آیفون ایکس در سراسر جهان آغاز شده و علاقه‌مندان در حال تهیه پرچمدار جدید اپل هستند. مقاومت گوشی یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب گوشی آینده بسیاری از کاربران است، چرا که اگر دستگاه انتخابی آنها مقاومت بالایی نداشته باشد با ضربه های کوچک ظاهر خود را از دست می‌دهد که اتفاق خوشایندی نیست.

در این مطلب دیجی‌رو تست خراش، حرارت و مقاومت آیفون ایکس را مشاهده خواهید کرد. پیش‌تر این تست روی پرچمداران دیگری نیز انجام شده که می‌توان ویدیوهای مربوط به آنها را از لینک زیر مشاهده نمایید:

در ادامه ویدیو تست iphone x در برابر خراش، حرارت و خم شدن را مشاهده نمایید:

همانطور که تماشا کردید پرچمدار جدید اپل مقاومت خوبی در برابر خراش دارد. هم قاب جلویی و هم قاب پشتی گوشی در مقابل اشیا نوک تیز اطراف ما همانند سکه و کلید مقاومت خوبی داشتند. قاب اطراف آیفون ایکس نیز آلومینیومی است و در برابر ضربه‌های سطحی آسیبی نمی‌بیند.

در تست حرارت صفحه نمایش، بعد از مدتی قرار گرفتن نمایشگر در مقابل حرارت فندک پیکسل‌ها تغییر رنگ دادند که پس از برداشتن حرارت دوباره به حالت اولیه بازگشتند. همانطور که می‌دانید اپل در آیفون ایکس از پنل امولد استفاده کرده است.

تست نهایی مربوط به مقاومت گوشی در برابر خم شدن بود که آیفون ایکس عملکرد بسیار خوبی در این قسمت داشت و با فشار زیاد نیز تغییری در حالت کلی آن به وجود نیامد.

آیفون 10 گوشی فوق‌العاده‌ای است به شرطی که در گام اول از پس قیمت آن برآیید و در گام بعدی از پس هزینه تعمیر آن. همانطور که می‌دانید آیفون ایکس هزینه تعمیر بسیار بالایی دارد و در صورت بروز مشکل و آسیب در این گوشی، کاربران هزینه‌های زیادی را متقبل خواهند شد.

برای اطلاع از هزینه‌های تعمیر پرچمدار جدید اپل مطلب زیر را مطالعه نمایید:

لینک کوتاه http://bit.ly/2Doxrcm

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط