آیفون 11 – iPhone XI با دوربین سه‌گانه اصلی همراه خواهد بود

در حالی که بسیاری از گوشی‌های هوشمند خاص حال حاضر، از سیستم سه، چهار و یا حتی پنج دوربینه استفاده می‌کنند، اما جدیدترین گوشی‌های کمپانی اپل، هنوز از دو دوربین اصلی استفاده می‌کنند. با این حال، روندی که اپل تا به حال پیش گرفته‌است، با عرضه آیفون 11 سال 2019 تغییر خواهد کرد.

به طوری خاص، به نظر می‌رسد که اپل برنامه دارد تا طرحی با 3 دوربین پیشرفته‌تر را بر روی آیفون بعدی خود اجرا کند. اما به جای این که دوربین‌ها همانند گوشی‌های امروزی به صورت عمودی ردیف شوند، اپل طرحی خاص و متفاوت را در نظر دارد.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، آیفون 11 – IPhone XI دوربین‌های خود را همانند هواوی در یک قاب مربعی جای می‌دهد. اما با توجه به قرار گرفتن این قاب در گوشه چپ بالای گوشی و چیدمان سنسورها در داخل آن، این طرح، نسبتا منحصر به فرد به نظر می‌رسد.

در حال حاضر جزئیات و کیفیت مربوط به هر دوربین مشخص نیست؛ با این حال، با توجه به طراحی آیفون‌های قبلی، به نظر می‌رسد که ستون سمت چپ مربوط به دوربین اصلی و تله فوتو باشد. همچنین ممکن است در سمت راست، یک فلاش LED، یک میکروفون نسبتا بزرگ و دوربین سوم برای عکاسی 3 بعدی قرار بگیرند.

از آن جا که این گوشی برای نه ماه بعد آماده می‌شود و اپل هنوز در مرحله توسعه آن قرار دارد، ممکن است تا آن زمان بعضی از جزئیات آن تغییر کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها