شروع به‌کار نمایشگاه الکامپ از 30 تیرماه لغایت 2 مردادماه

نمایشگاه الکامپ درواقع بزرگ‌ترین رویداد تجاری در زمینه‌های صنایع الکترونیک و کامپیوتر در کشور است. هرساله شاهد گردهمایی شرکت‌های فعال در این صنایع و همچنین استارت‌آپ‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستیم که با استقبال خوب مخاطبان نیز روبه‌رو می‌شود. این بار اما برخلافگذشته در تابستان شاهد شروع بکار الکامپ 2017 هستیم. شما می‌توانید از روز جمعه 30ام تیرماه تا تاریخ 2 مردادماه از ساعت 10 تا 18 از این نمایشگاه بازدید کنید.

الکامپ 23 ام توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار می‌شود. در دوره گذشته 424 شرکت داخلی و خارجی به همراه 250 استارت‌آپ محصولات خود را در این نمایشگاه ارائه دادند. اخبار حاکی از آن است که 600 کارآفرین در قالباستارت‌آپ در این دوره حضور خواهند داشت.

در سال‌های اخیر الکامپ به مکانی برای ارائه ایده‌های نو و جذب حامیان مالی نیز تبدیل‌شده است. این فرصت مناسبی برای استارت‌آپ ها خواهد بود تا بتوانند ایده‌های خود را به داوری گذاشته و از رقابت جذب حامیان مالی بیشترین بهره را ببرند.

بازدیدکنندگان نمایشگاه می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن الکامپ 96، از برنامه‌های نمایشگاه مطلع شده و همچنین غرفه‌های مورد نظر خود را به‌راحتی مسیریابی کنند. این اپلیکیشن به شما امکان خواهد داد که با غرفه داران حتی تا نمایشگاه بعدی نیز در ارتباط باشید. امکان جستجوی غرفه داران بر اساس نام، گروه کالایی و حتی سالن محل استقرار نیز فراهم است. شما می‌توانید از اپلیکیشن را از سایت نمایشگاه به آدرس  iran-elecomp.com دریافت نمایید.

برنامه‌های جانبی تفریحی نیز برای نمایشگاه در نظر گرفته‌شده است که از شاخص‌ترین آن‌ها می‌توان به کنسرت حامد همایون و مسابقه 2.5 کیلومتری دو میدانی اشاره کرد.

1 دیدگاه
  1. رضا می‌گوید

    مکانش کجاست؟
    مترو خور هست؟

    0

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.