پیشنهاد دستمزد 150 میلیون دلاری برای ستاره جیمزباند

در طول سال گذشته گمانه زنی‌های زیادی پیرامون حضور دنیل کریگ در پنجمین فیلم جیمزباند وجود داشت و هواداران نیز نگرانی‌های درباره عدم حضور این ستاره در نسخه بعدی فیلم و جایگزینی او داشتند. اما اکنون گزارشاتی منتشر شده که ادعا می‌کند تهیه کنندگان فیلم دستمزد سنگینی به این بازیگر پیشنهاد داده‌اند تا وی را برای بازی در نسخه های بعدی حفظ کنند.

به گزارش رادار، تهیه کنندگان برای دو فیلم بعدی جیمز باند دستمزد 150 میلیون دلاری به دنیل کریگ پیشنهاد کرده‌اند. در ادامه این گزارش اشاره می‌کند که سونی قصد دارد این دو فیلم را به صورت پشت هم تولید کند و این در حالیست که به صورت همزمان جستجو برای پیدا کردن گزینه جانشین برای نقش 007 نیز ادامه دارد چراکه تاکنون دنیل کریگ پاسخ مشخصی مبنی بر بازگشتش به فیلم به تهیه کنندگان ارائه نکرده است. در همین رابطه طی ماه‌های گذشته چندین اسم به عنوان جاشین کریگ منتشر شدند که می‌توان به نام‌هایی نظیر ادریس البا، میشل فاسبندر و تام هیلدستون اشاره کرد.

همچنین سال گذشته بود که دنیل کریگ در مصاحبه‌ای اعلام کرد پروسه فیلمبرداری Spectre دشوار بوده و وی قصد ندارد مجدداً در تولید جیمزباند دیگری مشارکت داشته باشد. کریگ در این رابطه گفت:«ترجیح می‌دهم رگم را بزنم ولی در فیلم جیمز باند دیگری بازی نکنم. نه در این زمان و نه در هیچ زمان دیگری، کار ما اینجا تمام شده و من به دنبال گذر از این شرایط هستم. با هیچ کس هم درباره چیزی گفت و گو نکردم و اگر روزی مجدداً در نقش جیمزباند بازی کنم فقط برای پول خواهد بود.»

0 0 رای
امتیاز به این مطلب
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gamespot
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها