استفاده از کلاب هاوس بدون دعوتنامه و برای همه آزاد شد

بعد از 16 ماه کار بر روی مدل دعوتنامه‌ای، سرانجام کلاب هاوس دروازه‌های خود را به روی عموم مردم باز کرد و از این پس اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به دعوتنامه بتوانید به این پلتفرم ملحق شوید. کاربرانی که علاقه‌مند به استفاده از کلاب هاوس هستند دیگر نیاز به دعوت ندارند و می‌توانند مستقیماً ثبت نام کرده و در تالارهای گفتگوی صوتی این شبکه اجتماعی شرکت کنند. با دیجی رو همراه باشید.

عضویت در کلاب هاوس بدون دعوتنامه

کلاب هاوس امروز در وبلاگ خود نوشت:

ما خوشحالیم که اعلام کنیم کلاب هاوس از نسخه بتا خارج شده و استفاده از آن برای همه آزاد است و این شروع یک فصل جدید است. این بدان معنی است که ما سیستم لیست انتظار خود را برای ثبت نام در کلاب هاوس حذف کرده‌ایم تا همه بتوانند به آن بپیوندند. بنابراین، اگر یک تولید کننده محتوا هستید با اشتراک‌گذاری لینک خود می‌توانند همه مخاطبان‌تان را به کانال خود در کلاب هاوس بیاورید.

در کنار آزاد شدن دسترسی به کلاب هاوس، این اپلیکیشن امکانات دیگری را هم اضافه کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیتی اشاره کرد که به شما امکان می‌دهد از کشور خود در بازی‌های المپیک حمایت و طرفداری کنید. به این ترتیب که شما می‌توانید شکلک پرچم کشور خود را در بیوگرافی‌تان اضافه کنید و از این پس هر زمان که وارد یک تالار گفتگو شدید، این پرچم به شکل یک نشان بر روی تصویر پروفایل‌تان نمایش داده خواهد شد.

کلاب هاوس

کلاب هاوس در حالی بعد از مدت‌ها دسترسی عمومی به پلتفرم خود را آزاد می‌کند که پیش از این رسانه‌های اجتماعی بزرگی مانند Twitter ،Discord و Spotify به تقلید از کلاب هاوس، تالارهای صوتی را در پلتفرم‌های خود راه‌اندازی کرده‌اند. علاوه بر این، کلاب هاوس دیگر تنها پلتفرم اجتماعی صوتی نیست و جایگزین‌های زیادی می‌توان برای آن پیدا کرد.

بنابراین، سؤال اینجاست که آیا کلاب هاوس در میان رقبایی که هر روز بر تعدادشان افزوده می‌شود، قادر به بقا و حفظ جایگاه خود خواهد بود؟ یا مانند بسیاری دیگر از طراح‌های ابتکاری که در ابتدا توجهات را جلب کرده و در ادامه مغلوب شرکت‌های بزرگ شدند، گود رقابت را ترک خواهد کرد؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به به اشتراک بگذارید.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها