تاریخ عرضه The Last of Us 2 و Ghost of Tsushima اعلام شد

بازی‌های The Last of Us 2 و Ghost of Tsushima از مورد انتظارترین عناوین امسال هستند که هر دو به صورت اختصاصی برای کنسول پلی استیشن 4 طراحی شده‌اند. با اینکه عرضه این بازی‌ها در سال 2020 چندین بار مورد تأکید سران سونی قرار گرفته بود اما این شرکت ژاپنی تاکنون تاریخ عرضه دقیق آن‌ها را اعلام نکرد بود؛ اتفاقی که روز گذشته بالاخره رخ داد و سونی رسماً اعلام کرد The Last of Us 2 در تاریخ 19 ژوئن 2020 (30 خرداد) و Ghost of Tsushima در تاریخ 17 ژوئیه (27 تیر) عرضه خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

The Last of Us

سونی ماه گذشته اعلام کرده بود که عرضه The Last of Us 2 به دلیل شیوع ویروس کرونا تا زمانی نامعلوم به تعویق افتاده است. این بازی در ابتدا قرار بود 21 فوریه (2 اسفند) منتشر شود که بعداً به 29 مه (9 خرداد) موکول شد و روز گذشته هم که سونی خبر از عرضه بازی در 19 ژوئن (30 خرداد) داد. خوشبختانه تاریخ جدید اعلام شده چندان دور نیست و تنها چند هفته دیگر باید برای تجربه کردن یکی از بهترین بازی‌های تاریخ صبر کنیم.

Ghost of Tsushima

در مورد Ghost of Tsushima هم باید گفت، این بازی اکشن ماجرایی که اتفاقات آن در دوران ژاپن فئودال رخ می‌أهد ابتدا برای عرضه در تاریخ 26 ژوئن (6 تیر) برنامه‌ریزی شده بود و اکنون به 19 ژوئیه (27 تیر) موکول شده است.

با اینكه سونی پیش از این از تأخیر The Last of Us 2 تا مدتی نامشخص خبر داده بود، اما تقریباً همه مطمئن بودند که امسال بالاخره این بازی را تجربه خواهند کرد. البته شاید یکی از دلایلی هم که باعث شده سونی برای عرضه هر چه سریع‌تر بازی تحت فشار قرار بگیرد، لو رفتن بخش‌های مهمی از گیم‌پلی و داستان بازی در طی روزهای گذشته بوده است.

منبع techradar
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.