انتشار تصاویر رندر شده جدید از گوگل پیکسل 3 ایکس ال

پیکسل 3 ایکس ال یکی از مورد انتظارترین گوشی های هوشمندی است که قرار است در نیمه دوم سال جاری میلادی روانه بازار شوند. سومین نسل از گوشی های سری گوگل پیکسل احتمالاً حول و حوش ماه اکتبر روانه بازار خواهد شد و همین مسئله باعث شده تا هر چه به زمان رونمایی از آن ها نزدیک تر می شویم،‌ بر تعداد شایعات و اطلاعات فاش شده هم افزوده شود. در ادامه این روند امروز هم شاهد انتشار تصاویری رندر شده از بزرگ ترین مدل پرچمدارهای امسال گوگل،‌ یعنی پیکسل 3 ایکس ال هستیم که ما را با آنچه که احتمالاً قرار است از سوی گوگل عرضه شود،‌ آشنا می کند.

این تصاویر رندر شده توسط یکی از طراحان مشهور به نام PhoneDesigner@ تهیه شده  و در طراحی آن ها به تمامی اطلاعاتی که تاکنون در مورد پیکسل 3 ایکس ال منتشر شده توجه گردیده است. یکی از مهم ترین نکات ظاهری در مورد پرچمدارهای جدید گوگل، وجود بریدگی در بالای نمایشگر است که در تصاویر اخیر هم آن را شاهد هستیم. شایان ذکر است که تصاویر رندر شده،‌ پیکسل 3 ایکس ال را در رنگ های خاکستری مایل به آبی،‌ مشکی و سفید نشان می دهد؛‌ رنگ هایی که پیش از این برای پیکسل 2 استفاده شده بود.

توجه داشته باشید که هنوز هیچ اطلاعات رسمی ای در رابطه با رنگ بندی پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال ارائه نشده و انتظار می رود که گوگل حداقل یک رنگ جدید را برای محصولات جدید خود در نظر گرفته باشد.

منبع phonearena

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.