بلیط هواپیما فلای تودی

انتشار تصاویر رسمی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس

پرچمدار جدید از سری نوت سامسونگ قرار است در دو مدل با ابعاد مختلف روانه بازار شود: گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس. به لطف نمونه‌های مصنوعی ساخته شده از این دو گوشی، ابعاد این دو قابل مقایسه بوده و با توجه به تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، به نظر می‌رسد سامسونگ در سیستم بازاریابی خود به تفاوت ابعاد دو مدل نوت 10 اهمیت زیادی داده است.

انتشار تصاویر رسمی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس

مدل استاندارد گلکسی نوت 10 با صفحه نمایش 6.3 اینچی خود در واقع کوچک‌ترین گوشی مجهز به قلم اس پن محسوب شده و می‌تواند گروه جدیدی از خریداران را به سمت خود جلب کند. با اینکه در این مدل برخی از ویژگی‌ها و قطعات مانند سنسور سه بعدی مدت پرواز (3D ToF) حذف شده است، اما در مقابل، قیمت آن نیز در مقایسه با مدل پلاس 150 یورو کمتر است که این خود می‌تواند انگیزه دیگری برای انتخاب مدل استاندارد باشد. البته کسانی که از صفحات نمایش بزرگ خوششان می‌آید، کماکان می‌تواند به سراغ مدل گلکسی نوت 10 پلاس بروند که مجهز به یک نمایشگر 6.8 اینچی است.

امروز و در حالی که کمتر از 48 ساعت تا رونمایی رسمی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس در رویداد آنپکد سامسونگ باقی مانده، تصاویری رسمی از این دو گوشی منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments