ال جی، یک گوشی با نمایشگر دوگانه را در رویداد IFA 2019 معرفی می‌کند

در حالی که سامسونگ و هواوی قصد دارند با گلکسی فولد و میت ایکس وارد عصر گوشی‌های انعطاف پذیر شوند ال جی رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است. سال گذشته، هنگامی که این شرکت، گوشی ال جی وی 50 تینکیوی خود را معرفی کرد، یک قاب نمایشگر اضافی را به عنوان یک وسیله جانبی معرفی نمود که به گوشی متصل شده و آن را به یک دستگاه تاشو تبدیل می‌کرد. این نمایشگر Dual Screen با یک پانل اولد 6.2 اینچی وارد بازار شد و به کاربران امکان استفاده از این نمایشگر ثانویه را برای انجام مولتی تسکینگ، بازی کردن یا گرفتن عکس را داد.

اکنون ال جی به دنبال ساخت آن در گوشی وی 60 تینکیو است که در ماه سپتامبر در رویداد IFA در برلین معرفی می‌شود. این شرکت یک تیزر کوتاه  در مورد این نمایشگر ثانویه منتشر کرد. اگر از نزدیک دقت کنید متوجه می‌شوید که نماشگر دوم اندازه یکسان با نمایشگر گوشی واقعی را نشان می‌دهد و گامی رو به جلو نسبت به نمایشگر ثانویه نسل اول می‌باشد که حاشیه‌های ضخیم‌تر و قطر کوچکتری داشت. علاوه بر این، قاب Display Screen نسل دوم نیز  یک نمایشگر خارجی کوچک برای اعلان‌ها، نمایش زمان و تاریخ خواهد داشت.

جزئیات بیشتری در این باره در دست نیست اما قطعا تا معرفی این گوشی در تاریخ 6 سپتامبر در برلین، خبرهای بیشتری درباره دستگاه بعدی ال جی خواهیم شنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها