جزئیات محدودیت ویندوز 10، برای تلفن های با رم 512 مگابایت فاش شد

مایکروسافت وعده خود برای به روز رسانی تلفن های ویندوزی با رم 512 مگابایت را زیر پا نگذاشته است، اما به تازگی اطلاعاتی مبنی بر اینکه تلفن های 512 مگابایتی با محدودیت هایی در ویندوز 10 مواجه هستند فاش شده است که اطلاعات فاش شده باعث ناراحتی دارندگان تلفن های با رم 512 مگابایت مانند Lumia 520 خواهد شد.

اطلاعات فاش شده نشان می دهد که 97% از ویژگی های ویندوز 10، در دیوایس های با محدودیت رم 512 مگابایت اجرا خواهد شد اما به هر حال اپلیکیشن ها در این دیوایس های 512 مگابایتی با محدودیت اجرا روبرو هستند و این موضوع یعنی مشاهده مرتب کلمه Resuming در جابجایی بین چند اپلیکیشن و غیره، همچنین تنها دو صفحه از وب سایت های در حال مشاهده در حافظه ذخیره خواهد شد و باقی صفحات دوباره بارگذاری می شوند!

یکی دیگر از نگرانی ها در مورد اپلیکیشن های ناوبری است که ممکن است در پس زمینه با محدودیت روبرو شوند و به خوبی مکان و اطلاعات را دریافت نکنند مگر اینکه اپلیکیشن های ناوبری از رم  دستگاه، بیش از اندازه استفاده کنند.

اپلیکیشن های Voip مانند اسکایپ و غیره ، در حالت اجرا، 120 مگابایت و در پس زمینه، 20 مگابایت از رم را استفاده می کنند، این به معنای این است که ممکن است در برقراری تماس های تصویری و جابه جایی میان چند اپلیکیشن ، تماس ها از دست بروند.

بیشتر تلفن های ویندوزی از رم 1 گیگاباتی بهره می برند اما این موارد برای کاربران دستگاهی مثل لومیا 520 و چند تلفن دیگر ناخوشایند خواهد بود. باید منتظر ماند و دید که ایا این اطلاعات حقیقت دارندمنبع:gsmarena

 

 

 

نظرات بسته شده است.