شایعه: LG G4 Pro از چیپ Snapdragon 820 استفاده خواهد کرد

پیش از این اعلام شده بود که نسخه ای از گوشی هوشمند LG G4 با نام LG G4 Pro عرضه خواهد شد. تاکنون شایعات زیادی در خصوص مشخصات سخت افزاری این گوشی هوشمند منتشر شده و در تازه ترین آن ها، این بار یک وب سایت روسی اقدام به انتشار مشخصات این گوشی نموده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

این وب سایت اعلام کرده که گوشی هوشمند LG G4 Pro از چیپ پردازشی Snapdragon 820 استفاده خواهد کرد. وب سایت مذکور همچنین ادعا کرده که این گوشی از 4 گیگابایت حافظه رم به همراه یک دوربین 27 مگاپیکسلی بهره خواهد برد. این ادعا در حالی مطرح می شود که پیش از این در شایعات مختلفی که پیرامون این محصول شکل گرفته است، میزان حافظه رم آن بین 2 تا 3 گیگابایت و کیفیت دوربین آن نیز بین 13 تا 20 مگاپیکسل اعلام شده است. اگر اطلاعات مندرج در این وب سایت صحت داشته باشد باید بگوییم که این گوشی بسیار فراتر از انتظارات ظاهر خواهد شد، ولی احتمال این مسئله بسیار کم به نظر می رسد.

LG-G4-02استفاده از چیپ Snapdragon 820 نیز خبر بسیار هیجان انگیزی می باشد ولی باید توجه داشت که این چیپ هنوز به تولید انبوه نرسیده است و سازنده آن یعنی Qualcomm تخمین زده که اولین گوشی های هوشمند مجهز به چیپ Snapdragon 820 اوایل سال آینده روانه بازار خواهند شد.

ممکن است دارندگان گوشی هوشمند LG G4 با مشاهده مشخصات درج شده برای LG G4 Pro، دلسرد شوند و نسبت به خرید خود دچار تردید گردند، ولی باید دوباره تاکید کنیم که اطلاعات ذکر شده در بالا فعلا در حد شایعه بوده و نمی توان تا زمان معرفی رسمی گوشی در مورد آن ها مطمئن بود. از طرفی نسخه های Pro گوشی های شرکت LG تا به حال هیچگاه به صورت وسیع و همانند نسخه های اصلی عرضه نشده اند و این که آیا این گوشی هوشمند به دست همه کاربران خواهد رسید یا نه خود مسئله دیگری است.

منبع: phandroid.com

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.