استفاده از صفحه نمایش OLED خمیده در ال جی جی 6 منتفی شد

بر اساس گزارش‌ رسیده از کره جنوبی، کمپانی ال جی قصد دارد تا طرح استفاده از صفحه نمایش OLED خمیده را در گوشی پرچمدار بعدی خود با نام ال جی جی 6 (LG G6) رها نماید. در این گزارش ادعا شده که ال جی این تصمیم را به علت مشکلات موجودی خود، اتخاذ کرده است. همچنین ممکن است ال جی جی 6 از بدنه تمام فلزی و روکش شیشه‌ای نیز برخوردار نباشد که علت این مسئله هم مشکلات مالی این کمپانی کره‌ای اعلام شده است.

بر اساس گزارش مذکور، ال جی مجبور شده است تا به علت مشکلات فوق، طراحی تمام قسمت‌های گوشی جدید خود را تغییر دهد. البته پرچمدار جدید این شرکت حداقل تا سه ماهه اول سال آینده میلادی راهی بازار نخواهد شد و بنابراین ال جی فرصت کافی برای اعمال تغییرات مورد نیاز را خواهد داشت.

ال جی جی 5ChosunBiz گزارش داده که ال جی در حال حاضر تصمیم گرفته تا از یک صفحه نمایش LCD مسطح در گوشی هوشمند جی 6 استفاده نماید. شایان ذکر است که این صفحه نمایش مسطح توسط یکی از شرکت‌های وابسته به ال جی با نام LG Display تولید خواهد شد و مشکلات مربوط به ظرفیت تولید این کمپانی باعث شده تا نتواند سفارش ساخت صفحه نمایش OLED را قبول کند.

البته کمپانی LG Display در حال حاضر صفحات نمایش OLED نیز تولید می‌کند، اما اندازه آن‌ها کوچک بوده و تولیدات کنونی نیز در ساعت هوشمند اپل واچ و همچنین ساعت هوشمند اختصاصی ال جی به کار می‌روند. عدم امکان تغییر این نوع صفحات برای استفاده در گوشی‌های هوشمند در یک بازه زمانی کوتاه، مشکلی است که باعث شده ال جی قید استفاده از آن‌ها را در پرچمدار خود بزند.

هنوز ال جی هیچ خبری در مورد جی 6 منتشر نکرده و صحبت‌های پیرامون آن را نیز تأیید ننموده است. البته خوشبختانه زمان زیادی تا معرفی رسمی این محصول باقی نمانده و تا چند ماه دیگر می‌توانیم از جزئیات زیادی درباره آن اطلاع پیدا کنیم.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها