انتشار اولین تصاویر ال جی جی 9؛‌ اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر و دوربین چهار لنزه

به تازگی تصاویری از قاب شیشه‌ای گوشی ال جی جی 9 (LG G9) به بیرون درز کرده که کاملاً‌ با اطلاعات ارائه شده از سوی OnLeaks در مورد این گوشی مطابقت دارد. با این حال برخی نکات گیج کننده و ابهام آمیز هم وجود دارد. یکی از این ابهامات این است که با وجود اشاره به نام ال جی جی 9،‌ تصاویر و به خصوص نمای پشتی بدنه به گوشی ال جی وی 60 (LG V60) و تصاویری که از آن منتشر شده،‌ شباهت دارند.

به هر حال،‌ احتمال زیادی وجود دارد که جی 9 و وی 60 از لحاظ طراحی ظاهری شباهت بسیاری به یکدیگر داشته باشند و از همین رو این موضوع که تصاویر متعلق به کدام گوشی هستند،‌ شاید چندان هم مهم نباشد. شباهت طراحی ظاهری در گوشی‌های ال جی چیز عجیبی نیست و پیش از این گوشی‌های جی 8 ایکس و وی 50 اس و همچنین گوشی‌های جی 8 و وی 50 با طراحی تقریباً‌ یکسان روانه بازار شده‌اند.

به تصاویر منتسب به ال جی جی 9 برمی‌گردیم. بر اساس این تصاویر،‌ هیچ خبری از اسکنر اثر انگشت در پشت بدنه نخواهد بود و به احتمال قوی این سنسور به زیر صفحه نمایش منتقل شده است. همچنین در پشت بدنه می‌توان ماژول دوربین چهار لنزه را مشاهده کرد که لنزهای آن به صورت افقی چیده شده‌اند. از آنجا که تصاویر خود گوشی از روی تصاویر مربوط به قاب آن طراحی شده‌اند،‌ به غیر از شکل قرارگیری کلی لنزها نمی‌توان جزئیات زیادی از لنزها و سنسورهای آن کشف کرد.

ال جی به طور قطع هنوز جک 3.8 میلی متری هدفون را در پرچمدار خود حفظ خواهد کرد و این ورودی در قسمت پایین بدنه و در کنار پورت USB-C قرار خواهد داشت.

محصولی که در این تصاویر مشاهده کردید،‌ چه ال جی جی 9 باشد و چه ال جی وی 60،‌ در هر صورت در انتهای ماه فوریه (اوایل اسفند) و در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون به صورت رسمی رونمایی خواهند شد و در این رویداد به تمام حرف و حدیث‌ها در مورد پرچمدار بعدی ال جی پایان داده خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید