انتشار تصویری جدید از «ال جی استایلو 5» و فاش شدن تاریخ معرفی آن

ال جی گوشی استایلو 4 (Stylo 4) را در ماه ژوئن سال گذشته عرضه کرد و به نظر می رسد که این کمپانی به زودی نسخه جدید این گوشی را تحت عنوان استایلو 5 (Stylo 5) معرفی خواهد کرد. امروز تصویری ظاهراً رسمی از این محصول در فضای آنلاین منتشر شده که همین مسئله می تواند نشانه‌ای از رونمایی قریب الوقوع آن باشد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

همان طور که در تصویر هم می بینید، استایلو 5 از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به مدل کنونی دارد. در واقع، تنها تفاوت قابل توجه بین این دو گوشی هوشمند این است که دوربین اصلی و فلاش LED در استایلو 5 کنار هم قرار داده شده‌اند، در حالی که در استایلو 4 این دو از هم فاصله داشتند.

ال جی استایلو 5 (سمت چپ) در کنار استایلو 4 (سمت چپ)

به غیر از این، استایلو 5 نیز مانند مدل نسل قبل خود، دارای یک اسکنر اثر انگشت در پشت بدنه خواهد بود، دکمه پاور آن در سمت راست قرار گرفته و دکمه‌های کنترل صدا هم در سمت چپ بدنه به چشم می‌خورند.

در تصویر اخیر هیچ نمایی از بالا و پایین بدنه استایلو 5 نمایش داده نشده، اما تصاویر رندر شده‌ای که اخیراً از قاب محافظ این گوشی منتشر شده‌اند، نشان از به‌کارگیری یک پورت USB-C به همراه جک 3.5 میلی متری هدفون، میکروفون اصلی گوشی و یک شیار برای تعبیه قلم استایلوس، در پایین بدنه داشتند.

ال جی هنوز هیچ حرفی از تاریخ عرضه تاریخ استایلو 5 نزده، اما اگر تاریخ درج شده در صفحه قفل گوشی در تصویر رندر شده را به عنوان یک نشانه در نظر بگیریم، ممکن است شاهد معرفی این گوشی در روز 15 ژوئیه (24 تیر) باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar