ال جی از اسپیکرپوشیدنی TONE Platinum SE رونمایی کرد

پیش بینی می‌شود شرکت ال جی در جریان نمایشگاه ایفا 2018 چندین محصول جدید از جمله گوشی هوشمند V40 را رونمایی کند. تنها یک هفته تا برگزاری این نمایشگاه، شرکت کره‌ای از محصول جدید خود یعنی اسپیکرپوشیدنی TONE Platinum SE رونمایی کرد.

اگرچه پیشتر این اسپیکر را مشاهده کردیم، اما در نسخه جدید شاهد افزوده شدن هوش مصنوعی و پشتیبانی از گوگل اسیستنت هستیم. ال جی با افزودن یک کلید اختصاصی گوگل اسیستنت به TONE Platinum SE آن را به یک اسپیکر پوشیدنی کاملی تبدیل کرد.

در TONE Platinum SE افراد می توانند با گفتن OK Google هر نوع دستور صوتی‌ای را به این اسپیکر بدهند. این محصول ال‌جی در کنار بلندگوهای قدرتمند به میکروفون های باکیفیتی مجهز است و به خوبی می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

گفتنی‌ست ال‌جی اولین شرکتی نیست که اسپیکر پوشیدنی با پشتیبانی از هوش مصنوعی و دستیار دیجیتالی معرفی می کند. پیشتر شرکت بوز هدفون Bose QC35 II را با پشتیبانی از دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت عرضه کرده بود. سونی نیز اخیرا هدفونی با پشتیبانی گوگل اسیستنت روانه بازار کرد و با این تفاسیر ال جی اولین محسوب نخواهد شد.

قیمت TONE Platinum SE اگرچه اعلام نشد، اما گزارش ها به مناسب بودن قیمت آن اشاره می‌کنند و ال جی نیز جزئیات بیشتر را در ایفا 2018 اعلام خواهد کرد.

منبع ubergizmo

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.