ویژگی امضا پس‌زمینه در ال‌جی وی 20 چگونه کار می‌کند؟ [تماشا کنید]

ال جی وی 20 دیگر آمده فروش شده و فروش آن در کره جنوبی از همین هفته آغاز خواهد شد، همچنین جدیدترین گوشی مولتی مدیای ال جی، از 2 اکتبر (11 مهر ماه) در ایالات متحده آمریکا قابل سفارش خواهد بود. شاید دوست داشته باشید تا قبل از زمانی که این گوشی در دسترس شما قرار بگیرد، با یکی از ویژگی‌های جدید و مبهم این گوشی بیشتر آشنا شوید: امضای پس زمینه.

new-lg-v20-promo-video-shows-how-the-signature-wallpaper-feature-worksما مطمئن هستیم که از نظر شما نمایش یک امضا در پس‌زمینه گوشی چندان جذابیت خاصی ندارد اما شرکت نظری خلاف بر این دارد، تا جایی که برای نمایش این قابلیت یک تبلیغ ویدیویی را قبل از عرضه گوشی منتشر کرده است. این ویدیو را می‌توانید در زیر تماشا کنید.

امضای پس زمینه شامل تعدادی تصاویر است که اولین حرف از امضای شما را در نمایشگر ثانویه LG V20 به نمایش می‌گذارد. درست همانند ال جی وی 10 شما می‌توانید مجموعه‌ای از حروف را مشخص کنید تا قبل از خاموش شدن صفحه نمایش به ترتیب به نمایش گذاشته شود. این حروف می‌توانند یک نام یا حتی جمله را تشکیل بدهند و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. هر چند ما فکر می‌کنیم این ویژگی چندان کاربردی نخواهد بود و تنها یک ویژگی جذاب برای برخی از کابران خواهد بود تا قبل از خاموش شدن صفحه‌نمایش گوشی جمله یا اسم مورد علاقه خود را ببینند. شما می‌توانید از میان پس‌زمینه‌های مختلف هر کدام را که می‌خواهید انتخاب و الگوی خود را برای نمایش بسازید.

ال‌جی V20 به نظر منتقدان یک جانشین کاملا لایق برای گوشی چند رسانه‌ای سال قبل این شرکت یعنی LG V10 است. این گوشی با امکانات فوق‌العاده چند رسانه‌ای خود دل هر کاربری را می‌رباید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها