فلای تودی

نسخه 7.0.0 لاین با قابلیت اشتراک‌گذاری بهتر تصاویر و ویدیوها عرضه شد

لاین (Line) یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان برای دستگاه‌های موبایل است و به تازگی این اپلیکیشن به‌روزرسانی اساسی برای ارتقا دادن بعضی از ویژگی‌های موجود را انجام داده‌ است. قابلیت جدیدی به این اپ اضافه نشده و تنها برنامه‌نویسان چینی این اپ چند قابلیت آن را بهبود بخشیده‌اند.

نسخه 7.0.0 لاین با قابلیت اشتراک‌گذاری بهتر تصاویر و ویدیوها عرضه شد

یکی از پیشرفت‌های بسیار مهم نسخه جدید لاین به‌روزرسانی قابلیت به اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوها هنگام گفتگو است. در نسخه‌‌های قبلی لاین، کاربران تنها می‌توانستند تصاویر را از صفحه مخصوص به اشتراک‌گذاری برای هم بفرستند که در واقع صفحه‌ای متفاوت از گفتگو بود ولی در حال حاضر کاربر می‌تواند در همان صفحه گفتگو عکس‌ها و ویدیوهای خود را ارسال کند. این به روزرسانی باعث راحتی کار کردن افراد با لاین می‌شود و بنا به گزارشی از برنامه‌نویسان لاین، کاربران می‌توانند تا 5 ویدیو را یکجا انتخاب کرده و برای هم بفرستند.

به علاوه، ویدیوهای پروفایل را هم می‌توان در تایم‌لاین مشاهده کرد. بعد از به‌روزرسانی لاین به نسخه 7.0.0 کاربران می‌توانند پروفایل‌های ویدیویی برای خودشان تنظیم کنند و دیگر کاربران به راحتی می‌توانند آن را در تایم‌‌لاین ببینند. لازم به ذکر است که تنها قابلیت‌های به‌روز شده در ورژن اندرویدی لاین موجود است و هنوز کاربران آی او اس دسترسی به نسخه جدید را ندارند. برای خبرهای بیشتر از این اپلیکیشن همراه دیجی رو باشید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها