با اپلیکیشن Foodie لاین، از غذاهای خود تصاویری هنری بگیرید

عکاسی از غذاها امروزه به یک امری لذت بخش در بین عموم مردم به خصوص خانم‌های خانه دار تبدیل شده و شاید در طول روز تصاویر زیادی از این نوع را در شبکه‌های اجتماعی مشاهده کنیم. پیام رسان لاین با هدف بهبود گرفتن عکس از غذاها اپلیکیشنی را ارائه نموده که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

 “Foodie” نام اپلیکیشن عکاسی وابسطه به پیام رسان لاین و مخصوص دو پلتفرم اندروید و آی او اس است. همانطور که از نام این اپلیکیشن پیداست، Foodie اپلیکیشنی مخصوص گرفتن عکس از غذاها و سایر خوراکی‌ها به صورت کاملاً حرفه‌ای می باشد.

شما حتی با اپلیکیشن پیشفرض تلفن هوشمندتان هم می‌توانید چنین تصاویری بگیرید. پس تفاوت استفاده از این اپلیکیشن در چیست؟ کافیست تا شما غذاهای خودتان را بر روی میز چیده و آنها را به شکل دلخواهتان تزیین کنید. باقی کار را به Foodie بسپارید تا برای شما تصاویری بسیار زیبا و ماندگار بگیرد.

درواقع اپلیکیشن Foodie یک برنامه تازه تولید شده از سری برنامه بسیار محبوب عکاسی B612 است که این اپلیکیشن بیش از 100 میلیون بار در سراسر جهان دانلود گردیده است. Foodie گنجینه‌ای از ویژگی‌هاست که با هدف گرفتن تصاویری از غذاهای شما تهیه شده که می‌تواند خوشمزگی آن را به مخاطب القا کند. در این اپلیکیشن 24 نوع از فیلتر‌های مختلف در نظر گرفته شده است که هرکدام مخصوص غذای پخته شده شما مانند گوشت، ماهی، کیک و غذاهای خوشمزه دیگر است. این اپلیکیشن به شما بهترین زاویه عکاسی را از “بالا” معرفی می‌کند بنابر این بهترینن اثر را هنگامی خواهید داشت که تصاویر خود را از بالای غذای خود بگیرید.

Foodie_01

از دیگر ویژگی‌هایی که این اپلیکیشن به تصاویر شما می‌دهد می‌توان به افکت Auto blurring اشاره کرد که تصاویر شما را به حالتی تبدیل خواهند کرد که گویا به وسیله یک دوربین حرفه‌ای DSLR گرفته شده اند. علاوه بر آن تنظیمات نور و شفافیت تصویر گرفته شده شما نیز از مواردی است که به هرچه بهتر به نظر آمدن تصویر شما کمک خواهد کرد.

سرانجام کافیست تا عکس مورد نظر را در گالری تلفن خود ذخیره کرده و یا حتی به صورت مستقیم آن را در صفحه شخصی پیام رسان لاین خود قرار دهید.

دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

دانلود نسخه آی او اس از اپ استور

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع thenextweb
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.