کمپانی Lite-On تأمین قطعات لازم برای شارژ بدون سیم آیفون 8 را بر عهده می‌گیرد

طبق شایعات متعددی که از کمپانی اپل به گوشی می‌رسد، این شرکت ساکن کوپرتینو قصد معرفی تکنولوژی شارژ بی‌سیم در پرچم‌دار بعدی خود یعنی آیفون 8 را دارد. پیش‌ از این به نظر می‌رسید قطعات سخت‌افزاری لازم برای این منظور، طی همکاری دو کمپانی Dialog و Energous به تولید برسد.

اما حالا طبق گزارش جدیدی از چین، این مهم به کمپانی Lite-On Semiconductor واگذار شده است. بر اساس این گزارش «کمپانی Lite-On تأمین نیمی از پل دیود یا پل یکسوسازهای موردنیاز برای آیفون 8 را بر عهده گرفته است.»

کمپانی Lite-On تأمین قطعات لازم برای شارژ بدون سیم آیفون 8 را بر عهده می‌گیردباید در نظر داشته باشیم که تأمین «نیمی از سفارشات» به این معناست که ممکن است کمپانی Dialog تأمین نیم دیگر و یا حداقل بخشی از آنها را متقبل شده باشد.

گفته می‌شود اپل مشغول کار بر روی تکنولوژی شارژ بدون سیم با برد زیاد است. بدین معنا که نیازی به قرار گرفتن گوشی بر روی منبع شارژ و یا در نزدیکی آن وجود ندارد.

از سوی دیگر احتمالاً آیفون 8 از نمایشگر OLED بدون حاشیه و با حسگر اثر انگشت داخلی ساخت شرکت سامسونگ بهره خواهد برد. به‌علاوه، انتظار می‌رود اپل همچنان مودم‌های موردنیاز برای گوشی‌های هوشمندش را از طریق اینتل و کوالکام تأمین کند. وجود شیشه در پنل‌های جلو و عقب به‌ منظور پشتیبانی از شارژ بیسیم و استیل ضد زنگ در لبه‌ها از دیگر شایعات مطرح‌شده تا به امروز هستند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Uber Gizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها