شیائومی از شارژر بی‌سیم 80 وات خود رونمایی کرد [تماشا کنید]

کمپانی چینی شیائومی در زمینه بهبود فناوری شارژ سریع خود تلاش‌های زیادی انجام می‌دهد و سعی دارد تا مدت زمان مورد نیاز برای شارژ گوشی را تا جای ممکن کاهش دهد. این شرکت در تازه‌ترین اقدام خود پس از معرفی شارژ سریع 120 وات سیمی، امروز از فناوری شارژ بی‌سیم 80 وات خود رونمایی کرد. با اینکه این روزها شارژ بی‌سیم در کنار شارژ سیمی برای گوشی‌ها و سایر گجت‌ها در نظر گرفته می‌شود اما به نظر می‌رسد در آینده تنها از فناوری بی‌سیم استفاده خواهد شد و شارژرهای سیمی جای خود را به نمونه‌های بی‌سیم خواهند داد.

بله، شیائومی امروز از یک فناوری شارژ بی‌سیم جدید با سرعت 80 وات رونمایی کرد. حتماً برای شما هم جالب است بدانید که با این سرعت چقدر طول می‌کشد تا باتری گوشی به طور کامل شارژ شود؟ در پاسخ به این سؤال، شیائومی گفته که به کمک شارژر بی‌سیم جدید این شرکت می‌توان باتری 4000 میلی آمپری گوشی را تنها در عرض 8 دقیقه تا 50 درصد شارژ کرد و برای شارژ کامل آن هم تنها 19 دقیقه زمان نیاز خواهد بود.

این شرکت برای نمایش قدرت شارژر جدید خود از یک نسحه تغییر یافته می 10 پرو استفاده کرده و با اینکه به ولتاژ و آمپر دقیق شارژر اشاره نکرده اما با توجه به ویدیوی منتشر شده،‌ به نظر می‌رسد فرایند شارژ با مشخصات 18 ولت و 4.5 آمپر (81 وات) انجام می‌شود.

شیائومی از این شارژر بی‌سیم جدید به عنوان سومین مدل انقلابی خود یاد کرده است. اولین شارژر بی‌سیم جنجالی این شرکت که به همراه گوشی می 10 عرضه شد، 30 وات بود. دومین مدل انقلابی با سرعت 50 وات به همراه می 10 اولترا روانه بازار شد و حالا هم نوبت به شارژر 80 وات رسیده است که باید ببینیم به همراه کدام مدل از پرچمدارهای شیائومی وارد بازار خواهد شد.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها