طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

بازی‌های ویدیویی بسته به سبک‌شان، از لحاظ مدت زمانی که برای به پایان رساندن آن‌ها نیاز است، کاملاً با هم متفاوت هستند. در حالی که بازی‌های اکشن ماجرایی مانند God of War یا the Last of Us در کمتر از 20 یا 30 ساعت می‌توانند پایان یابند، بازی‌های سبک نقش آفرینی در کمترین حالت خود به بیش از 50 ساعت وقت گذاشتن نیاز دارند تا به انتها برسند! این تنوع در طول مدت بازی، باعث شده تا بسیاری این سؤال را مطرح کنند که به راستی طولانی‌ترین بازی‌های تاریخ کدام‌ها هستند؟

در ادامه این مقاله قصد داریم پاسخ سؤال فوق را داده و طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را به شما معرفی کنیم. اما بهتر است قبل از آغاز معرفی بازی‌ها نکاتی را با شما عزیزان در میان بگذاریم. این لیست ترکیبی از تجربیات شخصی ما به علاوه اطلاعات وب‌سایت HowLongToBeat می‌باشد، وب‌سایتی که اطلاعات مختلف بازی‌ها را جمع‌آوری کرده و به اشتراک می‌گذارد؛ همچنین باید گفت که ممکن است تجربیات شما در مورد بازی‌های معرفی شده کاملاً متفاوت باشد.

10- Dragon Age: Inquisition

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

می‌توان Dragon Age: Inquisition را طولانی‌ترین بازی مدرن کمپانی بازی‌‌سازی Bioware دانست. مانند بسیاری از بازی‌های سبک WRPG در این لیست، خط داستانی اصلی بازی زیاد طولانی نیست اما اکثر بازیکنان وسوسه می‌شوند تا بخش‌های مختلفی را کشف و مأموریت‌های جانبی را هم به پایان برسانند و این موارد باعث می‌شوند تمام کردن بازی چیزی بیش از 80 ساعت زمان ببرد.

9- The Elder Scrolls IV: Oblivion

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

دقیقاً همانند Dragon Age، داستان اصلی بازی Oblivion نیز به اندازه دیگر بازی‌های سبک RPG بین 30 تا 40 ساعت زمان می‌برد. با این حال اکثر بازیکنان می‌دانند تمام کردن این بازی به راحتی امکان‌پذیر نیست و احتمالاً در طول مسیر بازی به بخش‌های مختلف آن سرک خواهند کشید. به طور متوسط تمام کردن این بازی نیازمند بیش از 100 ساعت زمان است.

8- Fallout: New Vegas

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

بازی Fallout: New Vegas بازی دیگری است که در آن داستان اصلی حدود 30 ساعت به طول خواهد انجامید اما هنگامی که شروع به بازی کنید نمی‌توانید به قسمت‌های مختلف بازی نروید و بخش‌های مختلف لاس وگاس را کشف نکنید. تجربه کامل این بازی نیز بیش از 100 ساعت طول خواهد کشید.

7- Divinity: Original Sin II

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

Divinity Original Sin II یکی از جدیدترین بازی‌های موجود در این لیست است. این بازی که در سبک D&D است، از سبک WRPG الهام گرفته و به شما آزادی عمل زیادی می‌دهد تا شخصیت دلخواه خود را ایجاد کنید. بخش‌های مختلف بازی Divinity Original Sin II به اندازه کافی طولانی هستند و تمام کردن قسمت اصلی بازی در حدود 50 ساعت به طول می‌انجامد. اما با در نظر گرفتن دیگر بخش‌های بازی و تعامل با شخصیت‌های مختلف، تمام کردن این عنوان بیش از 100 ساعت از وقت شما را خواهد گرفت.

6- Baldur’s Gate II

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

Baldur’s Gate II یکی از بازی‌های سبک RPG است که می‌توان آن را جزو بازی‌های کلاسیک دانست. این بازی الهام بخش بازی‌های مدرنی مانند بازی Pillars of Eternity است. تنها کامل کردن خط اصلی داستانی بازی بیش از 70 ساعت زمان خواهد برد اما با گشت و گذار در محیط‌های بازی و سر زدن به مناطق مختلف حداقل 100 ساعت زمان نیاز دارید تا این بازی را به پایان برسانید.

5- Final Fantasy XII

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

بیشتر بازی‌های سری Final Fantasy حداقل 40 ساعت زمان می‌برند تا به پایان برسند اما در Final Fantasy XII شاهد افزایش هر چه بیشتر این زمان هستیم. با فرض اینکه زیاد از داستان اصلی بازی خارج نشوید و کمترین نرخ شکست را نیز داشته باشید، حدود 100 ساعت زمان نیاز است تا بازی را به پایان برسانید.

4- Xenoblade Chronicles II

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

بازی Xenoblade Chronicles II در اواخر سال گذشته منتشر شد و همانند نسخه قبلی این بازی زمان زیادی را برای به پایان رساندن نیاز دارد. برای به پایان رساندن و رسیدن به پایان اصلی بازی حدود 100 ساعت زمان نیاز خواهید داشت اما با کامل کردن اهداف جانبی موجود در بازی و گشتن مناطق مختلف چیزی حدود 200 ساعت برای تکمیل بازی زمان نیاز است!

3- Persona 5

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

احتمالا Persona 5 دارای طولانی‌ترین خط داستانی اصلی بازی در این لیست است. بدون منحرف شدن از مسیر اصلی بازی و کمترین شکست بیش از 100 ساعت زمان نیاز خواهد بود تا بازی به پایان برسد. اما اگر بخواهید تمامی بخش‌های مختلف را بازی کرده و امتیاز کامل را به دست بیاورید، بازی بیش از 150 ساعت طول خواهد کشید.

2- Rainbow Moon

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

درست همانند Persona 5 برای کامل کردن داستان اصلی بازی Rainbow Moon بیش از 100 ساعت زمان نیاز است و اگر بخواهید برای بخش‌های دیگر بازی نیز زمان بگذارید، تمام کردن بازی حدود 150 ساعت زمان از شما خواهد گرفت.

1- Fallout 4

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

آنچه Fallout 4 را به یک بازی جهان باز فوق العاده تبدیل کرده و باعث شده تا نسبت به دیگر بازی‌های هم سبک خودش یک سر و گردن بالاتر باشد، DLCهای متنوع این بازی است (دی ال سی (DLC) یا به ترجمه فارسی «محتوای قابل دانلود» عبارت است از محتوای اضافه‌ای که پس از عرضه بازی توسط شرکت سازنده آن ارائه می‌شود که باید از اینترنت دانلود شود و بسته به نوع بازی می‌تواند مرحله، سلاح، لباس و یا چیزهایی از این قبیل را به بازی شما اضافه کند). جهان نوکا به تنهایی منطقه‌ای بسیار قابل توجه برای کاوش و گشت و گذار است و حتی بدون استفاده از DLCها و پیروی از خط اصلی داستان بازی، به انتها رساندن بازی بیش از 100 ساعت زمان خواهد برد.

The Elder Scrolls V: Skyrim

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

مجدداً همانند Fallout 4 بازی Skyrim نیز از همان ابتدا منطقه گسترده‌ای برای گشت و گذار در برابر شما قرار می‌دهد. در بازی گروه‌ها و انجمن‌ها مختلفی برای پیوستن و تکمیل مراحل‌ آن‌ها موجود است. مانند سایر بازی‌ها در سبک WRPG دارای جهان باز در این لیست، ممکن است تجربه شما از این بازی کاملاً متفاوت باشد اما اکثر بازیکنان نیازمند بیش از 100 ساعت وقت برای به پایان رساندن بازی هستند.

Xenoblade Chronicles X

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

Xenoblade Chronicles X را می‌توان طولانی‌ترین بازی در سبک JRPG دانست. داستان اصلی بازی بسیار طولانی است و در صورت سرک کشیدن به بخش‌های مختلف و طی کردن بخشی از مراحل اضافی برای جمع آوری امتیازات حداقل 200 ساعت زمان نیاز دارید تا بازی را به پایان برسانید.

The Elder Scrolls III: Morrowind

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

اگرچه این روزها بازی Skyrim بیشتر مورد توجه قرار گرفته است اما Morrowind را می‌توان بهترین نسخه در سری The Elder Scrolls دانست. این بازی که سال‌های ابتدایی دنیای  The Elder Scrolls را به تصویر می‌کشد دارای بسیاری از عناصر سبک جهان باز است و اگر از بخش راهنمایی بازی استفاده نکنید، زمان بیشتری را نسبت به Skyrim نیاز خواهید داشت تا بازی را به پایان برسانید.

The Witcher 3

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

Witcher 3 یک بازی عظیم است که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و محتوای جانبی ارزشمندی را به بازیکنان ارائه می‌کند. این بازی به قدری خوب ساخته شده که تقریباً غیر ممکن است به سمت بخش‌های فرعی آن کشیده نشوید و از خط داستانی فاصله نگیرید! Witcher 3 همچنین دارای مراحل طولانی است و با داشتن همه موارد یک بازی جذاب، شما با طولانی‌ترین بازی WRPG در طول تاریخ طرف هستید.

Monster Hunter: Freedom Unite

طولانی‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ را بشناسید

سری بازی‌های Monster Hunter به دلیل دارا بودن مراحل سخت و زیاد، زمان بسیاری را از شما طلب می‌کنند تا بتوانید آن‌ها را به اتمام برسانید. در حالی که انتخاب‌های متعددی در بین سری بازی‌های Monster Hunter داشتیم برای این لیست بازی Monster Hunter: Freedom Unite را انتخاب کردیم. طبق گزارش وب‌سایت HowLongToBeat و بسیاری از بازیکنان، تقریباً 150 ساعت طول می‌کشد تا تنها داستان اصلی بازی به پایان برسد و اگر بخواهید تمام بخش‌های بازی را به پایان برسانید چیزی حدود 455 ساعت زمان نیاز خواهید داشت! در انتها باید گفت که به طور میانگین تمام نسخه‌های Monster Hunter نیازمند 237 ساعت زمان برای به پایان رسیدن هستند.

در این مقاله لیستی از طولانی‌‎ترین بازی‌های ساخته شده در طول تاریخ را به شما همراهان دیجی رو معرفی کردیم. اگر بازی مد نظر شما در این لیست نبود یا تجربه متفاوتی را در بازی‌های معرفی شده داشته‌اید، حتما در بخش دیدگاه‌ها نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع twinfinite
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
غارت گر حتی به غلط
غارت گر حتی به غلط
2 سال قبل

عالی بود

aliafrooz
aliafrooz
2 سال قبل

درحال جمع کردن یه تیم قوی گیمنیگ هستیم اگه میخوایید با گیم پول در بیارید به این خط زنگ بزنید 09011333193 ممنون