مایکروسافت درباره‌ی پشتیبانی نکردن لومیا 650 از کوانتینیوم توضیح میدهد!

درست چند روز قبل بود که کمپانی مایکروسافت از یک تلفن هوشمند میان رده‌ای مجهز به ویندوز 10 به نام لومیا 650 رونمایی کرد. با توجه به مشخصات متوسط این دستگاه می‌توان حدس زد که لومیا 650 آخرین مدل از دستگاه‌های لومیا در سال 2016 خواهد بود که مایکروسافت به معرفی آن پرداخت. هرچند که خیلی عجیب به نظر می‌رسد مایکروسافت در محصول جدید خودش از ویژگی Continuum که تبلیغات بسیاری را در ارتباط با آن انجام می‌دهد استفاده نکرده است. (کوانتینیوم ویژگی است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا با متصل کردن تلفن هوشمند ویندوز 10 خودش به یک صفحه نمایش بزرگتر، یک ویندوز دسکتاپی پورتابل ویندوز 10 را همیشه به همراه خود داشته باشد. این ویژگی به شما این اختیار را خواهد داد که تنها با یک دستگاه تلفن هوشمند، یک کیس کامل کامپیوتری را نیز داشته باشید.)

بنابر این نمی‌توان هدف مشخصی را از عرضه این محصول توسط مایکروسافت فهمید. چرا که  اگر کسی هم قرار بود چنین مدلی را خریداری کند، تنها به خاطر ویژگی Continuum می‌بود. حال مایکروسافت توضیحاتی را در قبال این پرسش انجام داده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

“با عرضه لومیا 650 هدف ما یک محصول زیبا و مقرون به صرفه برای کسب و کار بوده است. در این محدوده قیمتی ما ابزار‌های تجاری مختلفی شامل کورتانا، آفیس و وان درایو را به کاربرانمان اهدا می‌کنیم که می‌توانند با سایر سیستم‌های ویندوز 10 همگام سازی ایجاد نمایند. در واقع با این کار کاربران خودمان را به سمت خرید دستگاه‌های قدرتمندی نظیر لومیا 950 و 950 ایکس ال تشویق می‌کنیم.”

لازم به ذکر است که در حال حاضر ویژگی کوانتینیوم در تلفن‌های هوشمند لومیا 950 و 950 ایکس ال این کمپانی استفاده شده است که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد