تکنولوژی واقعیت مختلط “مجیک لیپ” به زودی مورد آزمایش قرار خواهد گرفت

احتمالا به زودی مشخص خواهد شد که هدست واقعیت مختلط یا همان Mixed Reality شرکت مجیک لیپ چه شکلی خواهد داشت. واقعیت مختلط به ترکیب دنیای واقعی و مجازی گفته می شود که باعث به وجود آمدن دنیاهای جدیدی می شود که نه واقعی هستند و نه مجازی.

شرکت Magic Leap که مدتی است به صورت کاملا مخفیانه روی این پروژه کار می کند دیروز در وبسایت خود اعلام کرد که به یک مهندس میدانی Field Engineer نیاز دارد تا دستگاه های این شرکت را در محیط واقعی امتحان کرده و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کند. در شرح وظایف آگهی استخدام این شرکت قید شده که افراد باید توانایی کار با ابزار اندازه گیری دقیق در محیط های واقعی و در مورد رفتار کاربران را داشته باشند.

هدست های هولولنز مایکروسافت که در آینده معرفی خواهند شد نیز نوعی واقعیت مختلط هستند
هدست های هولولنز مایکروسافت که در آینده معرفی خواهند شد نیز به نوعی دستگاه های واقعیت مختلط محسوب می شوند

در سالی که گذشت مجیک لیپ با شرکت لوکاس فیلم (سازنده ی سری معروف جنگ ستارگان) و استارتاپ Twilio برای همکاری های آینده چندین قرارداد امضا کرد، اما استراتژی این شرکت در مخفی نگه داشتن هدست جدید آن باعث شده تا هیچگونه اطلاعاتی از این دستگاه و تکنولوژی های موجود در آن در دسترس نباشد.

متاسفانه این آگهی شغلی نیز مثل سایر فعالیت های شرکت در سالهای گذشته مبهم است اطلاعات زیادی به ما نمی دهد. تنها نکته ای که در این آگهی وجود دارد در مورد محل زندگی افراد است. کسانی که نزدیک به مقر اصلی این شرکت در پلنتیشن ایالت فلوریدا زندگی می کنند شانس بیشتری برای به دست آوردن این شغل خواهند داشت.

نمونه ای از تصاویر واقعیت افزوده
نمونه ای از تصاویر واقعیت افزوده
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها