عاقبت تهیه عکس سلفی با مار زنگی!

rattlesnake

همانطور که شما هم احتمالا در جریان هستید، این روز ها تب تهیه عکس های سلفی بسیار بالا رفته است و کاربران همواره در فکر ثبت عکس های سلفی خاص می باشند. علاوه بر ورود پایه های مخصوص تهیه عکس های سلفی (selfie stick)، گوشی های امروزی به دوربن های با کیفیتی در جلوی بدنه مجهز شده اند که برخی حتی به 13 مگاپیکسل هم می رسند. افزوده شدن فلش در جلوی بدنه گوشی ها و گزینه های متنوع برای زیبا سازی عکس های سلفی نیز از دیگر مواردی هستند که توسط شرکت های سازنده گوشی های همراه برای این قشر عظیم کاربران دوستدار سلفی تدارک دیده شده اند. اما با وجود تمام این امکانات، یکی از چیز هایی که همواره یک عکس سلفی را به تصویری خاص مبدل می کند، یافتن شخصی مشهور و یا چیزی خاص می باشد که در کنار شما و در عکس سلفی حضور داشته باشد.

در این بین به نظر می رسد حیوانات گزینه بسیار جالبی برای این منظور می باشند. اما مشکل اینجاست که حیوانات کمی هستند که حاظر باشند آرام در کنار شما بایستند تا شما یک عکس سلفی خوب تهیه کنید. یکی از حیوانات به ظاهر آرامی که البته هیچگاه توصیه نمی کنیم با آن عکس سلفی بگیرید، مار زنگی می باشد. اما خوب همواره انسان هایی وجود دارند که حاضرند برای تهیه یک عکس سلفی نا قابل هر خطری را بپذیرند. یکی از این اشخاص نیز آقای Todd Fassler اهل سن دیگو می باشد.

Selfie with a Snake

آقای Fassler حدود یک سال پیش یک مار زنگی را در یک بوته پیدا کرد و تصمیم گرفت آن را به عنوان یک حیوان خانگی نگه دارد! یک روز آقای Fassler تصمیم گرفت تا یک عکس سلفی همراه با حیوان خانگی خود تهیه کند. اما این کار وی در آخر به جای اینکه به ثبت یک عکس سلفی خاص منتهی شود، باعث شد تا سم این مار خطرناک وارد بدن وی شود و زندگیش به خطر بیفتد. پس از این اتفاق، او سریعا به یک بیمارستان محلی منتقل شد و مسئولان بیمارستان مجبور شدند تا از تمام پادزهر هایی که در دو بیمارستان این منطقه وجود داشت برای احیای وی استفاده کنند.

بعد از این جریان، آقای Fassler تصمیم گرفت تا مار زنگی را به حیات وحش بازگرداند. او اگر چه نتوانست عکس سلفی مورد نظر خود را با مار زنگی خود بگیرد ولی حیوان خانگی وی خاطره ای همیشگی را برای او به یادگار گذاشت و یک چیز در این بین وجود دارد که مطمئنا باعث خواهد شد تا آقای Fassler هیچ وقت مار خانگی خطرناک خود را فراموش نکند، و آن هم صورتحساب 153,161.25 دلاری بیمارستان برای پنج روز می باشد.

phonearena