خانواده زاکربرگ در انتظار فرزند دوم!

خانواده زاکربرگ در انتظار فرزند دوم!

همه بزرگترهای با تجربه و سن و سال‌دار همیشه به ما می‌گویند داشتن فرزند سالم و صالح یکی از نعمت‌های بزرگ زندگی است، اما همیشه مادرهای باتجربه می‌گویند داشتن یک فرزند تنها زیاد خوب نیست؛ باید دو یا سه فرزند داشته باشیم که بتوانند فرزندان مهارت‌های بیشتری را در زندگی یاد بگیرند. مارک زاکربرگ، یا بهتر است بگوییم پادشاه فیس‌بوک با 1.86 میلیارد کاربر فعال باز هم به جنب و جوش افتاده و می‌خواهد تجارت خود را گسترش دهد و دلیل آن هم وجود فرزند دوم است! یکی از فاکتورهایی که در زندگی به انسان انگیزه فعالیت می‌دهد داشتن فرزند است.

دیروز مارک زاکربرگ «مدیرعامل فیس‌بوک» اعلام کرد که وی و همسرش «پریسیلا چان» منتظر فرزند دوم هستند و همانند فرزند اول، دومی هم دختر است. وی گفت:

بعد از دوره سختی که با ماکسیما داشتیم، هنوز هم مطمئن نیستیم که بگوییم آیا می‌توانیم از پس فرزند دوم برآییم یا خیر! هنگامی که من و پریسیلا برای بار اول فهمیدیم که دوباره فرزند دیگری در راه است؛ اولین خواسته و امید ما داشتن فرزند سالم است و دومین خبر خوشحالی اینکه فرزند دختر است.

همه ما با وجود زنان قدرتمند مانند خواهران، مادران و دوستان زندگی بهتری داریم و ما بی‌صبرانه منتظر خوش‌آمدگویی به عضو جدید خانواده هستیم و بهترین تلاش خود را خواهیم کرد تا زن قدرتمند دیگری را وارد اجتماع کنیم.

به نظر می‌رسد این روزها بر وفق مراد ششمین مرد پولدار جهان است. با این حال پدر بودن و داشتن فناورهای هوش مصنوعی در خانه برای کمک به کارهای خانه به نظر سخت نمی‌رسد. مارک زاکربرگ حرفی از تاریخ دقیق تولد نزده است ولی با این اعلامیه که معمولاً در دوازدهمین هفته اعلام می‌شود می‌توانیم فرزند دوم وی را اوایل پاییز سال آینده ببینیم. برای خبرهای بیشتر از کمپانی فیس‌بوک همراه دیجی رو باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید