آی پینز

مدال افتخار هم واقعیت مجازی شد! [تماشا کنید]

مدت‌ها بود که از سری محبوب و خاطره انگیز مدال افتخار (Medal of Honor) خبری نبود، تا اینکه روز گذشته و در جریان افتتاحیه گیمزکام، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت از گیم پلی جدیدترین عنوان از این مجموعه رونمایی کرد. این بازی جدید Medal of Honor: Above and Beyond نام دارد و قرار است یک عنوان واقعیت مجازی پرخرج و درجه یک باشد. بد نیست بدانید که اعضای ارشد ریسپاون در واقع همان افرادی هستند که بر روی اولین بازی از مجموعه مدال افتخار کار کرده و در واقع خالق این سری بوده‌اند. با دیجی رو همراه باشید.

وینس زمپلا، مدیر استودیوی ریسپاون، اولین تریلر گیم پلی Medal of Honor: Above and Beyond را معرفی کرد و مشخص شد که این بازی در زمانی نامعلوم در تعطیلات آخر سال 2020 برای هدست‌های واقعیت مجازی آکیولوس ریفت و آکیولوس ریفت اس عرضه خواهد شد.

بازی واقعیت مجازی مدال افتخار

کارگردان بازی، آقای پیتر هیرشمن هم گفته در این نسخه جدید از مدال افتخار قصد دارند تا بازیکن را کاملاً در قالب یک سرباز جنگ جهانی دوم قرار داده و حس حضور در میدان نبرد را به بهترین شکل ممکن القاء کنند. به عقیده وی، فناوری واقعیت مجازی شرایط چنین کاری را به خوبی فراهم کرده و با استفاده از این تکنولوژی می‌توان تجربه مدال افتخار را متحول کرد. ظاهراً وظیفه بازیکن در Medal of Honor: Above and Beyond نفوذ به خطوط دشمن است و به همین واسطه مکانیک‌های مخفی کاری زیادی هم برای آن در نظر گرفته شده است.

به گفته سازندگان بازی، مراحل متعددی برای این عنوان طراحی شده و بالغ بر 120 صفحه دیالوگ و خط داستانی سه بخشی برای آن نوشته شده است. بازی از روزهای ابتدایی جنگ جهانی و نبرد مشهور D-Day آغاز شده و تا مراحل پایانی آن در خاک آلمان ادامه خواهد داشت. همچنین، تمام بازی از زاویه دید اول شخص روایت می‌شود که البته برای یک عنوان واقعیت مجازی و شبیه ساز جنگ، چیزی غیر از این انتظار نمی‌رود.

در انتها باید اشاره کنیم Medal of Honor: Above and Beyond علاوه بر بخش داستانی و تک نفره، دارای یک بخش چند نفره هم خواهد بود که می‌تواند یکی از نقاط قوت آن در مقایسه با سایر بازی‌های واقعیت مجازی باشد.

منبع venturebeat
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها