رونمایی Microdia از کارت حافظه microSD با ظرفیت 512 گیگابایت

حداکثر ظرفیتی که می توانید از یک کارت حافظه microSD انتظار داشته باشید چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم پیش از این پر ظرفیت ترین کارت microSD توسط شرکت Sandisk و با فضایی معادل 200 گیگابایت ارائه شده بود. اما محصولی که شرکت کمتر شناخته شده Microdia معرفی کرده است می تواند به راحتی این کارت حافظه را مغلوب کند، زیرا فضایی باور نکردنی و برابر 512 گیگابایت را در خود جای داده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

این کارت حافظه microSD جدید شرکت Microdia از تکنولوژی انتقال فوق سریع اطلاعات یا همان UHS (مخفف Ultra High Speed) استفاده می کند و با دارا بودن استاندارد SD 4.0 بهترین تجربه ممکن را در ذخیره سازی اطلاعات به ارمغان خواهد آورد. اگر چه این کارت microSD می تواند نیم ترابایت اطلاعات را در خود جای دهد اما قیمت این محصول نیز بسیار بالا و برابر 1000 دلار می باشد که البته هنوز قیمت خرده فروشی آن مشخص نشده است.

البته در عرض یکسال قیمت این محصول کاهش خواهد یافت و مردم عادی نیز توان خرید و استفاده از آن را خواهند داشت. در حال حاظر گوشی های هوشمند بسیار کمی از این مقدار فضای ذخیره سازی پشتیبانی می کنند که از آن جمله می توان به برخی از تلفن های هوشمند LG اشاره کرد. اما با همه این ها، این کارت حافظه جدید نمایی از آینده ذخیره سازی اطلاعات را نشان می دهد.

منبع: androidandme.com

لینک کوتاه http://bit.ly/2NuaHfN

نظرات بسته شده است.