بالاخره فروشگاه رسمی مایکروسافت هم فروش گوشی‌های ویندوزفون را متوقف کرد

سال گذشته مایکروسافت بالاخره رسماً کرد که سیستم عامل ویندوزفون مرده است، اما حتی پس از اعلام این خبر هم فروش دستگاه‌های مبتنی بر این سیستم عامل به طور کامل متوقف نشد و فروشگاه رسمی مایکروسافت به فروش آن‌ها ادامه می‌داد. البته باید گفت تا به امروز، زیرا از این به بعد دیگر هیچ گوشی ویندوزفونی در فروشگاه این شرکت به فروش نخواهد رسید.

اگر از امروز به فروشگاه رسمی مایکروسافت سر بزنید متوجه خواهید شد که موجودی گوشی‌های ویندوزفون به صفر رسیده و به نظر می‌رسد این شرکت هیچ تصمیمی برای جایگزین کردن این نوع دستگاه‌ها ندارد. ظاهراً دلیل وقفه‌ای که بین اعلام از رده خارج شدن ویندوزفون و توقف فروش گوشی‌های مبتنی بر این سیستم عامل ایجاد شد، به فروش نرفتن موجودی باقی ماند این محصولات بوده است (حتی با وجود چندین مورد تخیفیف ویژه‌ای که مایکروسافت در نظر گرفته بود).

البته واضح است که احتمالاً فروشگاه‌های فیزیکی مایکروسافت هنوز هم تعدادی گوشی ویندوزفون در انبار خود داشته و فروشندگان شخص ثالث هم به فروش این محصولات تا اتمام موجودی خود ادامه خواهند داد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
2 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
امپراطورZ
2 سال قبل

آخه چرا بابا یه فرصت دیگه میدادن بنظرم باید پروژه سرفیس فون هم اجرا میکردن آگه دیگه نشد اونوخت کارو تموم میکردن بنظرم بد نیستن گوشی های ویندوزی مخصوصا لومیا۱۵۲۰ ولی نمیدونم چرا مشتری ندارن یا شاید مایکروسافت اون تبلیغ و پشتیبانی رو که باید بکنه نمیکنه ولی باز امیدوارم به این زودی نزارنش کنار یه فرصت دیگه با سرفیس فون به ویندوز فون بدن وگرنه الهی بیل گیتس دیگه ثروتمند ترین آدم دنیا نباشه😂😑😢

ناشناس
2 سال قبل

به نظر من گوشی های ویندوزی خیلی عالی هستن ولی چون کار کردن باهاشون مشکله کسی نمیخره