رویداد 5 آبان مایکروسافت؛ همگی آماده رونمایی از کامپیوتر همه کاره سرفیس

هر زمانی که شرکت های بزرگ از رویدادهای خبری میزبانی می‌کنند بدون شک تمامی علاقه‌مندان به آن برندها و البته تمامی علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی بی صبرانه در انتظار آن می‌نشینند تا با محصولات جدیدی ملاقات کنند.

اگر شما هم هیجان زده هستید و به سخت افزارها و نرم افزارهای جدید کمپانی مایکروسافت فکر می‌کنید، احتمالا برایتان جذاب خواهد بود که این شرکت قصد دارد در تاریخ 5 آبان معادل 26 اکتبر از یک رویداد خبری میزبانی کند. این شرکت ردموندی هنوز اطلاعاتی را در خصوص پرده برداری از سخت افزارهای جدید خود طی این رویداد خبری منتشر نکرده است اما به نظر می‌رسد که هر چه که هست مربوط به ویندوز 10 خواهد بود.

در متن این دعوتنامه آمده است:

به ما بپیوندید تا مورد بعدی را برای ویندوز 10 ببینید. زمان را برای استریم زنده این مراسم در تاریخ چهارشنبه 26 اکتبر ذخیره کنید.

اینک رویداد خبری مایکروسافت می‌تواند مربوط به هر چیزی باشد؛ اما آن چه که ما از شایعات شنیده‌ایم امکان پرده برداری از سخت افزارهای جدید نیز از سوی این شرکت آمریکایی وجود دارد. ما شایعات زیادی را در ماه ژوئن شنیده‌ایم که بر اساس آن مایکروسافت در حال کار بر روی ساخت رقیب آی مک، یک کامپیوتر همه کاره سرفیس است. سپس ماه گذشته بود که شایعات جدیدی مبنی بر رونمایی مایکروسافت از این محصول در تاریخ 26 اکتبر (5 آبان) به بیرون درز کرد. حال کمی سخت به نظر می‌رسد اگر نخواهیم این شایعات را با توجه به رویداد خبری مایکروسافت در این ماه باور نکنیم!

متأسفانه اگر امیدوار به رونمایی مایکروسافت از سخت افزارهای دیگری همچون یک تبلت جدید و یا حتی گوشی سرفیس فون هستید، شما را باید نا امید کنیم چرا که بر اساس شنیده‌های ما گوشی جدید مایکروسافت به نام Surface Phone به همین زودی رونمایی نخواهد شد. هفته‌های جاری اخبار بیشتری از این رویداد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar