با سرفیس ماوس، سرفیس کیبورد و صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت آشنا شوید

مایکروسافت طی رویداد خبری بزرگ خود از یک کامپیوتر قدرتمند all-in-on به نام سرفیس استودیو رونمایی کرد و در کنار آن نیز شاهد رونمایی از یک لوازم جانبی جذاب 99 دلاری به نام سرفیس Dial بودیم. اما این تنها لوازم جانبی نبود که شرک مایکروسافت از آن رونمایی کرد.

غول نرم افزار دنیا شب گذشته سه لوازم جانبی دیگر را نیز در معرض دید عموم قرار داد و به صورت رسمی پیش فروش آن‌ها را نیز آغاز کرد. این لوازم شامل یک ماوس و دو کیبورد جدید هستند که چندین هفته پیش شایعه‌ای در ارتباط با آن‌ها شنیده بودیم.

سرفیس کیبورد

surface-keyboard-itemسرفیس کیبورد (Surface Keyboard) در واقع یک صفحه کلید ساده بی‌سیم بوده که با بدنه‌ای تماماً خاکستری در کنار سرفیس استودیو ترکیب زیبایی را به وجود خواهد آورد. این صفحه کلید توسط بلوتوث به دیوایس ها متصل می‌شود و طول عمر باتری آن نیز بر حسب تبلیغ‌های مایکروسافت چیزی حدود 1 سال خواهد بود! در حالی که این کیبورد به صورت پکیج با سرفیس استودیو عرضه نخواهد شد، شما می‌توانید آن را همین حالا با قیمت 129.99 دلار پیش خرید کنید.

سرفیس ارگونومیک کیبورد

surface-ergo-keyboard-itemاین کیبورد، نسخه ارگونومیک کیبورد استاندارد مایکروسافت خواهد بود که با قیمتی یکسان با مدل استاندارد خود به صورت پیش فروش در فروشگاه مایکروسافت قرار داده شده است. Surface Ergonomic Keyboard به صورت تقسیم بندی و قوسی شکل طراحی شده که باعث راحتی هر چه بیشتر افراد پر استفاده، بدون ممانعت از بهره‌وری می‌شود. بر خلاف صفحه کلید استاندارد، سرفیس ارگونومیک کیبورد از یک قسمت برجسته بهره می‌برد تا کف دستان شما با قرار گرفتن بر روی آن، به استراحت بپردازد. همانطور که گفته شد قیمت این محصول مشابه نسخه استاندارد سرفیس کیبورد، 129.99 دلار خواهد بود.

سرفیس ماوس

surface-mouse-storeمایکروسافت در راستای تولیدات سخت افزاری خود، از یک ماوس با شکل و شمایلی ساده ولی به طبع جذاب رونمایی کرده است که با سایر لوازم جانبی برند سرفیس (چه از نظر رنگ و چه از نظر طراحی) همخوانی دارد. این ماوس بی‌سیم به اغلب دیوایس های پشتیبانی کننده از بلوتوث متصل خواهد شد. در حال حاضر Surface Mouse نیز با قیمت 49.99 دلار در فروشگاه مایکروسافت به صورت پیش فروش قرار گرفته است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar