سرفیس 5 مایکروسافت زمانی معرفی می‌شود که تغییرات معناداری در آن ایجاد شود!

سرفیس پرو 4 مایکروسافت در اکتبر سال 2015 عرضه شد، حدود 2 سال از این موضوع می‌گذرد، آیا زمان معرفی سرفیس 5 فرا نرسیده؟! در جواب باید بگوییم، شاید نه!

Panos Panay معاونت مایکروسافت، اخیرا در مصاحبه‌ای با سایت Cnet درباره آینده سری سرفیس گفت:

هیچ چیزی شبیه به پرو 5 وجود ندارد.

با این حال این بدان معنا نیست که در آینده سرفیس پرو 5 معرفی نخواهد شد.

Panay گفته که نسل پنجم سرفیس پرو تنها زمانی معرفی می‌شود که تغییرات معناداری در آن به وجود آید. لزوماً به معنای تغییرات سخت‌افزاری نخواهد بود (هرچند شایعاتی وجود دارد که حاکی از اضافه شدن ویژگی جدیدی به نام پردازنده سریع (speedier peocessor) به نسل بعدی سرفیس پرو است). بنا به گزارش‌ها، مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد تغییرات تجربی در خطوط تولید‌ محصولات خود است که باعث تفاوت‌های زیادی در محصولات آینده این شرکت خواهد شد. این خبری است که قطعا شامل سرفیس پرو 5 هم می‌شود.

اما چه زمانی باید منتظر معرفی نسل پنجم سرفیس پرو باشیم؟ Panos Panay پاسخی به این سوال نداده، بنابراین واقعا مشخص نیست که سرفیس پرو 5 امسال معرفی می‌شود یا نه. با این حال، مایکروسافت رویداد سرفیس را به تاخیر انداخته و آن را در 23 می برگزار خواهد کرد، بنابراین ممکن است در این رویداد چیزهای بیشتری راجع به سرفیس پرو جدید بشنویم.

در حال حاضر اما سرفیس پرو 4 قطعا یکی از بهترین تبلت‌های جهان است، به خصوص اگر در مورد نسخه‌های core i7 این دستگاه صحبت کنیم! اما پرو 4 نیاز به یک جانشین موفق دارد. در اینجاست که امیدوار می‌شویم که مایکروسافت در حال کار بر روی آن باشد، علیرغم اظهار نظر پانای که گفته بود: هیچ چیزی شبیه به پرو 5 وجود ندارد!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها