مایکروسافت: ما به یک گوشی به خوبی سرفیس نیازمندیم!

مدیر ارشد بازاریابی مایکروسافت، آقای Chris Capossela به تازگی در صحبت‌های خود اذعان داشته که آخرین نسل از گوشی‌های عرضه شده‌ی کمپانی متبوعش برای رشد ویندوزفون و جلب رضایت کاربران کافی نیست و این کمپانی باید کاری انجام دهد تا مردم متقاعد شوند از یک آیفون به سمت یک گوشی مایکروسافتی کوچ کنند.

این مدیر ارشد، خط تولید سرفیس را به عنوان مثال بیان کرده و گفته مایکروسافت مسیری که در تولید سرفیس‌ها در پیش گرفته را باید در تولید گوشی‌های ویندوزی نیز اعمال کند. بعضی از صحبت های Capossela این موضوع را به نوعی روشن می‌کند که همانطور که در چند سال اخیر شنیده شده مایکروسافت در حال آماده سازی یک سرفیس فون است!

مدیر ارشد بازاریابی مایکروسافت همچنین در مورد اهمیت جذب نسل جوان نیز صحبت کرد و از اپلیکیش اسنپ چت مثال زد و گفت:  قشر جوان به اپلیکیشن های اجتماعی اهمیت زیادی می‌دهند اما بیشتر اپ های پیام رسان از جمله اسنپ چت جای‌شان در ویندوزفون هنوز خالی است. او حتی اینستاگرام و Uber و … را نیز به میان آورد و این اپ ها را برای هر پلتفرمی ضروری دانسته است!

همانطور که می‌دانید تعدادی از اپلیکیشن های محبوب هنوز هم برای ویندوزفون ارائه نشده ‌اند و آنهایی نیز که منتشر شده‌اند از سوی توسعه دهندگان‌شان بسایر کم پشتیبانی می شوند و موضوع اپ‌ها همیشه یکی از نقاط ضعف ویندوزفون بوده است و حتی با تمامی تلاش هایی که مایکروسافت به منظور ترغیب توسعه‌دهندگان برای ارائه‌ی اپ هایشان برای ویندوز انجام داده هنوز نتوانسته به آنجایی که باید برسد.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.